lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 1 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 17 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 17. Január, , Dnes oslavuje Nataša
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Edita Sipeky krstila svoje "báječné ženy"

  Spracoval(a) : Miriam Kuhlová
Dátum : 7.6.2004
späť
Späť

Poslať
 

Dobrá nálada, ale ani sladké pochúťky nechýbali na krste ďalšej knihy Edity Sipeky, ktorá tento raz nesie názov Moje báječné ženy.

"Sú to všetky bytosti, ktoré som stretla počas troch-štyroch rokov programu na chudnutie," hovorí o názve knihy jej autorka, energická Edita Sipeky, ktorej cieľom bolo dovysvetľovať chudnutie a podeliť sa s ostatnými o niektoré príbehy iných žien. "Možno som chcela vyjadriť aj to, čo som pociťovala ja, keď som sa dávala do poriadku. Aj keď teraz to už nie je len o nejakom návode na chudnutie, ale skôr o psychike, sile ženy, matke, deťoch. Proste o nás," dodáva.

Za krstnú mamu svojho knižného dieťaťa si vybrala fotografku Ivonu Oreškovú, ktorá sa postarala aj o titulnú, optimisticky naladenú fotografiu diela. "Edita bola strašne energická a ťažko sa ju pri fotografovaní nejako ustajňovalo. Bolo to trochu zložitejšie, ale obdivujem jej temperament a padli sme si hneď do oka," prezradila na krste s úsmevom Orešková.

 Kým svoju prvú knihu, ktorá už dosiahla ocenenie Platinová, písala autorka sedem týždňov a ako tvrdí v kuse, "báječné ženy" pripravovala priebežne, približne rok. "Veľa razy som ju prerábala a snažila som sa ju napísať dobre. Sama som zvedavá, čo to spraví, pretože prvá bola dobrá a veľmi by som bola rada, keby sa aj táto páčila. Pri jej písaní som chvíľami až padala pod počítač, pretože som sa nad tými textami tak smiala. Naopak nad niektorými príbehmi som si aj poplakala. Snažila som sa do tejto knižky vložiť srdce," dodala.


Copyright©2004 TASR


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!