lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
2 tém, a 32 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 5 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Merloni Elettrodomestici sa bude od roku 2005 volať Indesit.

  Spracoval(a) : Stanislav Koprda
Dátum : 23.3.2004
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Merloni Elettrodomestici  v Prahe zverejnila výsledky svojho hospodárenia a zároveň informovala o dôležitých zmenách pre celú skupinu. Od roku 2005 sa Merloni Elettrodomestici bude volať Indesit.

Spoločnosť Merloni Elettrodomestici tak sleduje trend - mať jeden spoločný názov pre značku ako aj pre spoločnosť. „Globálne spoločnosti potrebujú jednu značku a jedno meno. Meno Merloni je veľmi dobre známe v Taliansku a pomerne dobre známe v ďalších európskych krajinách, ale napríklad vôbec ho nepoznajú v Amerike alebo Ázii. Indesit je značka, ktorá je zastúpená na všetkých trhoch a ktorá je dobre známa po celej Európe. Naviac výborne reprezentuje hodnoty a štýl našej spoločnosti,“ uviedol Aldo Taddeo, výkonný riaditeľ Merloni Elettrodomestici pre strednú Európu. „Aby sme mohli byť konkurencie schopní, okrem modernej technológie, kapitálu a ľudských zdrojov musíme mať taktiež silné a ľahko rozpoznateľné meno.“

„V roku 2004 chceme u značky Indesit koncentrovať našu pozíciu na trhu vďaka investíciám do komunikačných aktivít. Výdaje na marketingové aktivity značky Indesit dosiahnu v celom stredoeurópskom regióne 5 miliónov EUR,“ dodal Aldo Taddeo.

Merloni Elettrodomestici
Spoločnosť Merloni Elettrodomestici je tretím najväčším výrobcom bielej techniky v Európe. Každý rok predá 13 miliónov kusov domácich spotrebičov. Najznámejšími značkami sú Ariston a Indesit. Spoločnosť má 17 výrobných závodov v Taliansku, Francúzsku, Veľkej Británii, Portugalsku, Poľsku a Turecku. V tomto roku budú otvorené dva nové závody v Rusku a Poľsku. Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1975, dosahuje obrat 3 miliardy EUR a je kótovaná na talianskej burze. V regióne Stredná Európa plánuje spoločnosť Merloni Elettrodomestici investície vo výške 100 miliónov EUR.


 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!