lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
3 tém, a 41 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 36 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 16. Máj, , Dnes oslavuje Svetozár
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Tajomstvá z laboratória lásky 3

  Spracoval(a) : Mária Novická
Dátum : 28.12.2000
späť
Späť

Poslať
 


Chvála turistike

Ktorý muž by odoprel pomoc krásnej turistke? Kde je Dóm Svätého Martina?
Žonglujem s mapou a krčím čelo. Niekoľko mužov mi ponúklo pomoc. Ešte stále sa neviem rozhodnúť, ktorú národnosť budem prezentovať. Vy sa orientujte podľa svojich jazykových schopností.
Možno budem Francúzska. Muži majú utkvelú predstavu, že Francúzky sú sexy.
Každý muž, ktorý sa pristaví, je cudzinec a dáva mi zbytočné rady. Zatiaľ sa nikto sa neponúkol, že ma tam zoberie, napriek tomu, je to veľmi jednoduchá cesta k nadviazaniu kontaktu.
Zväčša sa rozprávame sa o tom, aké je to byť cudzincom, o skúsenostiach z ciest, o kultúre. Stretla som Talianov, Američanov, Nemcov, našťastie nijakých Francúzov. Toto je skvelý spôsob lovu a má ešte jednu výhodu.
Keď sa blízko vás skláňajú nad mapou, máte šancu ohodnotiť či by vás neiritoval ich parfém. Len si potom nedávajte rande vo vašom hoteli, aby ste si napokon, zo strachu pred prezradením, nemuseli hotelovú izbu naozaj objednať,. Bola by to trocha drahá pasca.

S autom sú vždy problémy

Čomu muži jednoducho nemôžu odolať? Kráse? Na chvíľu. Múdrosti? Takmer vždy. Mladosti? Dočasne. Sexu? Len na pár chvíľ. Alkoholu? Občas. Futbalu? Počas majstrovstiev sveta. Keď som si to takto s chladnou hlavou zrátala, prišla som na to, že si musím prenajať auto. Že je to pravé orechové. Prenajala som si Audi TT Roadster quattro (hej, chlapci, na takúto krásu sa v poradovníku čaká jeden rôčik) a zaparkovala som v centre. Otvorila som kapotu a pozerala sa zmätene do útrob svojho tátoša.
Čo sa len mohlo stať s úbohým autíčkom? Možno iba to, že zapaľovacia sviečka odpočíva v mojom vrecku. Situácia naberala na grádoch. Muži sa rojili ako včely. Autu jednoducho nevedia chlapi odolať.
Nevedia sa dočkať, kedy sa ho môžu dotknúť. Okoloidúci spomaľujú a vyvaľujú oči (nanešťastie na auto). Toľko pozornosti by mi nevenovali, ani keby som tam nahá hrala na harmonike.
Je to súčasne rozkošné aj smutné, že sa muži dajú tak ľahko zlákať striebornou kapotou.
Samozrejme, že každý by išiel s tak “úžasnou ženou” až na kraj sveta. Hoci sme sa spoznali na ulici a nestihli sme si vymeniť ani základné informácie. V očiach mali jasne napísané, chcem sa povoziť.
Na chvíľu som aj ja uverila, že to auto vlastním a sama seba som sa pýtala, či potrebujem vôbec frajera, keď mám také fáro.

Surfujte na internete

Fantastické je aj chatovanie na internete ,alebo odpovedanie na všetky možné zoznamovacie inzeráty, ktoré sa tam nachádzajú. Problém spočíva v tom, že ten 28 ročný krásny blondín, má zväčša 17 rokov alebo 50 a plešinu. Všetci 180 cm vysokí majú sotva 17O. Cudzinci momentálne prebývajúci na území našej republiky, pochádzajú zo slovenských dedín a nevlastnia ani počítač. Dostali sa k nemu vo firme, kde pracujú na brigáde.
Keď však nechcete prežiť Vianoce samy, berte, čo sa ponúka a na pána Úžasného môžete nastražiť pasce hneď v januári 2001.Diskusia k článku:

Príjemný článok, dobre sa čítal. Škoda len, že zrejme pravdivý. Budem čakať na ďalšie postrehy autorky, skúsenosti majú hodnotu...
Neregistrovaný - Datina, 17.1.2001 15:54, datina(`na`)post.sk
Príjemný článok, dobre sa čítal. Škoda len, že zrejme pravdivý. Budem čakať na ďalšie postrehy autorky, skúsenosti majú hodnotu...
Neregistrovaný - Datina, 17.1.2001 15:54, datina(`na`)post.sk
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!