lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nové produkty pod značkou Linola

  Spracoval(a) : Katarína
Dátum : 17.11.2010
späť
Späť

Poslať
 

Nemecká firma Dr.Wolff, ktorá je na slovenskom trhu výhradne zastúpená spoločnosťou MEDAC,  prináša na trh ucelený rad špeciálnej kozmetiky a dermatokozmetických prípravkov na  atopickú, suchú a citlivú pokožku značky LINOLA. Linola ponúka ucelené riešenie v boji proti atopickej dermatitíde - kožnej chorobe, ktorej príznakom je extrémne suchá, šupinatá, miestami až praskajúca pokožka.

Chorobou trpia najmú deti a je neprenosná - stav pokožky je zapríčinený dedičnou predispozíciou, imunitnou poruchou obrannej bariéry kože. Obnova buniek  vrchnej vrstvy pokožky  je pomalšia ako proces olupovania kože. Pokožka sa preto nestíha obnovovať, je vysušená, citlivá a začervenaná. Atopickou dermatitídou trpia najmä deti, iba v 10% prípadoch sa prenáša aj do dospelosti.

Linola ponúka riešenie

Na nemecký trh bol prvý výrobok  značky Linola uvedený v roku  1938, kedy vznikol prvý krém na báze vody (emulzia vody v oleji). V roku 1957 prišla na trh Linola Fett ako jedna z prvých silne premasťujúcich emulzií typu voda v oleji s prevahou oleja. Počas ďalších rokov boli vyvinuté a na trh uvedené ďalšie prípravky ako napr. Linola Fett Ölbad. Na  Slovensku  je značka prítomná už od 90.tych rokov.

Tajomstvo receptúry

Hlavnou zložkou jedinečnej receptúry je vysoký obsah pokožke vlastnej  kyseliny linolovej. Tá nahrádza kyselinu linolovú,  ktorú si telo nedokáže samo vytvoriť,  a ktorej nedostatok v atopiou postihnutej pokožke spôsobuje jej vysušenie až bolestivé praskanie. Prípravky radu Linola majú jeden spoločný znak - obnovovať ochrannú kožnú bariéru, zabraňovať ďalšiemu vysušovaniu pokožky a zvyšovať jej elasticitu.

Produtkové novinky

Novinkami na našom trhu sú produkty Linola Shampoo, Linola Dusch und Wasch a  Linola Lotion.

 

Linola Dusch und Wasch – číra, sprchovacia a čistiaca mikroemulzia zabezpečujúca dlhodobú hydratáciu, udržuje optimálne pH a má antibakteriálny účinok. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky, preto minimalizuje vysušujúci efekt vody na pokožku.

 

Linola Lotion – jemne premasťujúci, rýchlo vstrebávajúci sa krém pre zvýšenie elasticity kože, obsahujúci olej z Požitu fariarskeho, ktorý obsahuje až 80 % kyseliny linolovej. Je vhodný pre všetky tipy suchej pokožky ( napr. u seniorov) a pri atopickej dermatitíde predlžuje nezápalovú fázu.

 

Linola Shampoo Veľmi jemný, číri šampón, bez  konzervačných látok, farbív, parfumu a s úplnou absenciou agresívnych substancií. Je vhodný na všetky formy suchej vlasovej pokožky s prejavmi svrbenia, začervenania a lupinami. Podporuje regeneráciu kože a chráni poškodenú pokožku hlavy. Je vhodný na dlhodobé používanie a ako jeden z mála produktov na trhu je vhodný pre deti už od prvého dňa po narodení. 

Pozor, nie je vhodný na mastné vlasy a psoriázu!

 

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!