lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 11 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 22 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 24. September, , Dnes oslavuje Luboš/Lubor
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Európska komisia inšpiruje mladých ľudí, ako prestať s fajčením

  Spracoval(a) : Gabika
Dátum : 28.9.2011
späť
Späť

Poslať
 

John Dalli, európsky komisár pre zdravie a spotrebiteľskú politiku, predstavil včera v Bruseli druhú časť novej protifajčiarskej kampane Európskej komisie. Informoval aj o tom, že k dnešnému dňu viac ako 500 000 Európanov využilo stránky kampane na sociálnych médiách, a tým aktívne podporilo kampaň “Ex-smokers are Unstoppable” - Exfajčiari sú nezastaviteľní.

Kampaň “Ex-smokers are Unstoppable”, zahájená v júni tohto roku , je zameraná na to, aby pomáhala ľuďom vo veku 25 - 34 rokov prestať fajčiť alebo aby ostali nefajčiarmi a aby sa stali ´nezastaviteľnými´ vo svojich životoch, kde fajčenie nemá miesto. Výnimočný výraz  “unstoppable” zdôrazňuje pozitívny prínos života bez tabaku; k nemu patrí  lepšie zdravie, lepšia sociálna interakcia, viac peňazí a samozrejme aj lepšia kvalita života..

Potešila ma dosiahnutá odozva,” uviedol komisár Dalli. Mimoriadne ma potešilo, že si viac ako 500 000 fajčiarov z celej Európy pozrelo stránky kampane na sociálnych médiách, a že už počas troch mesiacov viac ako 20 000 fajčiarov aktívne využíva iCoach, náš interaktívny nástroj na odvykanie od fajčenia. iCoach ponúka praktické tipy a rady počas všetkých stupňov odvykania od fajčenia. Je to po prvýkrát, keď takouto kampaňou EÚ ponúkame praktickú pomoc.”

EÚ uskutočnila rozsiahly prieskum tejto najnovšej kampane,” pokračuje komisár Dalli. “  77% všetkých opýtaných potvrdilo, že naše posolstvo použité v kampani funguje. Budeme pokračovať na jeho ďalšom rozvoji a to tak, aby čo najsilnejšie zodpovedalo požiadavkám mladých ľudí a aby ich dobre oslovilo."

Druhá fáza kampane, ktorú predstavili v stredu v Bruseli, zahŕňa ucelenú reklamnú kampaň vo všetkých krajinách členských štátov EÚ o prínose a úžitku z toho, keď človek prestane fajčiťt, ďalej účasť na rôznych podujatiach zameraných na šport, spotrebiteľov a zdravie a taktiež partnerstvo s významnými zamestnávateľmi pri propagovaní myšlienky nefajčenia na pracovisku. Tieto podujatia umožnia mladým ľuďom v celej Európe osobne prísť do kontaktu s nástrojmi a radami a umožnia aj výmenu informácií medzi nimi samotnými. 

Sám som pred pár rokmi prestal fajčiť,” povedal komisár Dalli, a viem, aké to môže byť ťažké.  Verím, že touto novou kampaňou a jej podpornými nástrojmi dokážeme ukázať úžasný rozdiel, aký so sebou prináša nefajčenie a pomôžeme tým, ktorí sa preň rozhodli, stať sa ´nezastaviteľnými’.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!