lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Horoskop plus - Panna a peniaze

  Spracoval(a) : Jana Osuska
Dátum : 15.9.2000
späť
Späť

Poslať
 


Tento mesiac majú narodeniny Panny, ak neviete čo im máte darovať poradíme vám. Nič mimoriadne drahé, pretože Panna má rada vyvážené vzťahy a ak nemôže darovať vám niečo rovnakej hodnoty trpí.
Nepozvite ju ani do drahej reštaurácie a nedávajte jej vtipné, ale zbytočné dary. To už radšej parfém, kožuch alebo zlato, ale rovnako ju poteší župan, uteráky alebo príbor. Musí to byť vec, ktorej hodnota a význam sú na prvý pohľad jasné.
Prezieravá Panna bezstarostne nikdy neplytvá. Je hospodárna a disciplinovane rešpektuje svoje limity – v citových prejavoch, vo využívaní času i pri nakupovaní.
S peniazmi zaobchádza priam konzervatívne. Ale to len preto, lebo je pracovitá a meria ich hodnotu vlastným vynaloženým úsilím. Obáva sa, aby nikdy nebola od nikoho závislá, aby nebola nikomu príliš zaviazaná. Šporovlivosť jej však nebráni pomôcť tomu, kto si to podľa nej zaslúži.
Ak je prostriedkov dostatok, nepočíta každý halier, ale vo svojej poriadkumilovnosti má rada, keď je protihodnota zaplatenej sumy primeraná. Takže pozvanie do príliš noblesnej reštaurácie si v každom prípade odtrpí – najmä ak videla na jedálnom lístku ceny... Ďalšiu návštevu takéhoto zariadenia podstúpi len na želanie veľmi blízkych ľudí. V peňažných záležitostiach sa Panna usiluje udržiavať taký istý poriadok, o aký sa usiluje vo svojom myslení, doma i na pracovisku.
Ak sporí, tak metodicky a dochvíľne, radšej obmedzí vlastné potreby, ako by si pripustila úľavy. Dlžníci sa Panny nemusia obávať – tých však nebýva veľa, lebo Panna si požičiava málokedy, vie, že tým len rozmnožila svoje starosti.
Na hazardné finančné špekulácie ju nikto nenahovorí, investuje len tam, kde si vopred všetko trikrát prekalkulovala – a kalkulovať vie. Praktické založenie, mimoriadny postreh na detaily, pamäť a kombinačné schopnosti jej pomáhajú chrániť sa pred podvodníkmi.
Ak priaznivé črty a schopnosti Panny v osobnom horoskope nič nepodkopáva, môže sa takýto človek stať spoľahlivým pracovníkom v peňažníctve alebo trebárs mimoriadne úspešne preverovať poistné udalosti – jeho pozornému oku len máločo ujde.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!