lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 12 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 20. September, , Dnes oslavuje Luboslav/Luboslava
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Krásne a zdravé nohy počas leta s medicinálnou pedikúrou

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 9.7.2012
späť
Späť

Poslať
 

V rámci krásy a  príjemného  relaxu, predstavuje salón Relax & Beauty therapy  - rad služieb s profesionálnou starostlivosťou. Salón ponúka  služby  manikúry a nechtového dizajnu (ako aj poradenstva), medicinálnej pedikúry a  klasicko-relaxačnej masáže. Vďaka vnímavému a citlivému prístupu personálu, môže klient   vyskúšať rad procedúr, ktoré podtrhnú jeho jedinečnosť a originálny výsledok.

 

 

Pod pojmom medicinálna pedikúra  rozumieme odborné ošetrenie kože a nechtov na nohách. Je to bezbolestné a príjemné mechanické obrusovanie ako kože, tak aj nechtov. Vysoká technická úroveň zariadenia, vybavenia a vysokootáčkového prístroja s odsávaním s frézkami či už s diamantovými, nerezovými, keramickými a karbidovými zaručujú kvalitu práce a znižujú bezpečnostné riziká ošetrenia. Pre profesionálne využitie je nevyhnutná opakovaná dezinfekcia a samozrejmosťou je sterilizácia nástrojov.

 

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie v každom ročnom období. Pedikúra je určená od  tínedžerov až po seniorov, pre ženy aj mužov, športovcov a v neposlednom rade pre diabetikov.

Zákazník, ktorý príde prvý krát na pedikúru vysvetlíme postup ošetrenia. Pokiaľ pri diagnostike chodidiel zistíme onychomykózu, čo je infekčné ochorenie a je veľmi rozšírené na chodidlách, medzi prstami, na nechtoch, alebo bradavice doporučujeme neodkladné odborné vyšetrenie u kožného lekára. Deformity prstov alebo chodidiel rieši špecialista ortopéd.

 

Pri službách pedikúry používame prístroje a materiály, ktoré sú certifikované a schválené v rámci Európskej únie.

Proces poskytovania služby začína momentom kontaktu s potenciálnym zákazníkom, ktorý sa rozhodne využiť služby pedikúry. Požiadavku každého klienta zhodnotíme z pohľadu zdravotného stavu a jeho možnosťou využitia tejto služby. Čiže upozorníme klienta na možné kontraindikácie. Pri poskytovaní služieb postupujeme s prihliadnutím na zdravotné, hygienické, bezpečnostné a právne normy. Dodržiavame presne stanovené postupy práce pri pedikúre, masážach, i doplnkových služieb k pedikúre.

 

 

Po prehliadke chodidiel si pripravíme nohy k samotnej práci, použijeme jednorazové utierky na očistenie a  postriekame chodidlá dezinfekčným roztokom. Tento prostriedok s antimykotickým a antibakteriálnym účinkom necháme vyschnúť a vykonáme prehliadku chodidiel, kde sa zameriavame na zmeny na koži a nechtoch (kurie oká, mozole, praskliny, zarastené a deformované nechty, hyperkeratóza). Pred začatím obrusovania použijeme jednorazové rukavice a rúško na ochranu pred prachom. Začíname strihaním alebo zabrusovaním nechtov. Pomocou špeciálnych frézok rôznych veľkostí obrúsime nechtové platničky a valy od kože a rohoviny. Pri zarastených nechtoch zisťujeme v akej hĺbke a kvalite sú nechty, podľa toho zvolíme postup výbrusu a frézky. Ďalšou fázou je znižovanie nechtov do potrebného tvaru, nakoniec dohladíme popraskané okraje po obvode. Zaguľatíme špičky a opticky vyrovnáme nechty. Postupne pokračujeme na odstránení kurích ôk, pomocou guľových frézok, odstránime mozole, praskliny či už povrchové alebo hĺbkové, obrusujeme hyperkeratózu, pri obrusovaní sa používajú frézky s hrubou zrnitosťou a nakoniec sa chodidlo dohladí jemnejšou brúskou. Prístroj pri celom ošetrení svojimi otáčkami vyvoláva jemné vibrácie, ide teda o nepriamu formu masáže.

Nakoniec sa zvolí kvalitný krém, pena, gél vhodný na daný typ pokožky a púder, ktorý fixuje krém na pokožke. Príjemný je aj parafínový teplý zábal v zimných mesiacoch.

Klasicko - relaxačnou masážou chodidiel, ktorá je ukončením pedikúry, príjemnou hudbou a aromaterapiou spríjemníme celú procedúru.   

 

 

Kontakt:    Relax&Beauty therapy/Facebook

 

Kontakty: 0911/998 591,  0904/ 270 104, Helena Ančincová

 

Adresa prevádzky

Relax & Beauty therapy s.r.o.

Tehelná 25, Bratislava


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!