lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 17 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 11 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Streda, 12. August, , Dnes oslavuje Darina
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pavol Benčík predstavil Ružinovčanom svoju Bokovku

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 30.9.2014
späť
Späť

Poslať
 

Bencik Culinary Group otvára modernú piváreň a reštauráciu vernú dobrému jedlu a pivu

Spoločnosť Bencik Culinary Group, ktorá v súčasnosti prevádzkuje 10 reštaurácií a biznis kantín, otvorila modernú Piváreň a reštauráciu Bokovka, tentokrát v mestskej časti Ružinov v Bratislave.

Bencik Culinary Group, ktorá ako jedna z prvých predstavila v roku 2010 koncept modernej pivárne otvorením reštaurácie Beer Palace, prináša tentokrát kvalitnú gastronómiu ešte bližšie k svojim zákazníkom. Dobré pivo a skvelé jedlo nie sú výsadou reštaurácií v centre Bratislavy, vďaka Bencik Culinary Group sú od septembra dostupné aj v mestskej časti Ružinov. Koncept z dielne dlhoročného gastronóma Pavla Benčíka ponúka spojenie poctivej kuchyne a tradične dobrého piva.

 „Ísť na pivo a príjemnú večeru v blízkosti domu neznamená kompromis v oblasti jedla. Chceli sme Ružinovčanom priniesť miesto, ktoré si ľudia z okolia obľúbia vďaka príjemnej atmosfére a kde budú radi tráviť čas so svojimi priateľmi. Bokovka je piváreň a reštaurácia verná dobrému pivu - ponúka tradičné tankové pivo, či produkciu lokálnych mini pivovarov, no predovšetkým kvalitné jedlo vrátane špecialít, ktoré zákazníci nenájdu inde v Bratislave,“ povedal Pavol Benčík, majiteľ Bencik Culinary Group.

Bokovka je typom pivárne a reštaurácie, akú dnes ťažko nájdete mimo centra Bratislavy. Priestor s odhalenými industriálnymi elementmi je úplne otvorený, ale pocitovo rozdelený interiérovými prvkami a rôznymi typmi sedenia. Ťažiskom interiéru je červený bar a krb, ktorý zútulňuje a navodzuje príjemnú atmosféru. Reštaurácia má kapacitu 180 miest vo vnútri a 140 miest na terase, pričom je priestor navrhnutý tak, aby sa dal variovať v prípade väčších akcií alebo koncertov.

Hlavnou značkou pivárne je tradičné tankové pivo Budějovický Budvar. Žatecký chmeľ, vybraný moravský slad a panensky čistá voda z tristo metrov hlbokých artézskych studní sú zárukou kvality a jedinečnosti tejto značky. Pivných gurmánov poteší aj špeciálna ponuka  originálnych druhov piva z produkcie lokálnych mini pivovarov, ktorá sa bude meniť na mesačnej báze. V jedálnom lístku návštevníci nájdu výber jedál korešpondujúcich s profilom pivárne, ale tiež poctivú domácu kuchyňu. Nechýbajú špikové kosti, králičia paštéta alebo domáca tlačenka či oškvarky. Ponuku dopĺňajú napríklad obľúbená sviečková na smotane, maďarský perkelt, staročeský hubový „Kubo“ či „Perky“. Špecialitou podniku, ktorú nenájdete inde v Bratislave, je denne čerstvo v peci do chrumkava upečené malé savé prasiatko kŕmené len mliekom a porciované na želanie, prípadne podávané celé pre väčšiu skupinu hostí.

 

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!