lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 24 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 22. Január, , Dnes oslavuje Zora
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pomoc pre zvieratká

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 26.9.2013
späť
Späť

Poslať
 

Už túto sobotu bude jedinečný deň venovaný opusteným zvieratkám „SOS pre zvieratká“. Toto kultúrno-dobročinné podujatie, do ktorého sa zapojili známe osobnosti spolu s útulkami pre zvieratá, sa uskutoční na Partizánskej lúke v Bratislave. Od 11. hodiny je pre celé rodiny pripravený program, v ktorom vystúpia známe osobnosti, uskutoční sa autogramiáda hercov Búrlivého vína. V areáli lesoparku však budú v hlavnej úlohe zvieratká, a to nielen tie opustené, ale aj domáci či pracovní miláčikovia.

Útulky pre opustené zvieratká potrebujú najväčšiu pomoc práve pred prichádzajúcou zimou. Ak vám chýba domáci miláčik, štvornohý priateľ, budete si ho môcť osvojiť priamo na akcii, na ktorej sa zúčastní viacero útulkov z celého Slovenska. Na Partizánsku lúku prinesú aj svojich najmenších zverencov, ktorí si hľadajú domov. Šteniatka aj dospelé psíky sú po veterinárnej kontrole a noví adoptívni rodičia si ich môžu odniesť rovno domov.

Realizácia zbierky je zameraná najmä na najpotrebnejšie veci pre život v útulku, a to financie, krmivo pre psíky ale i mačky a čistiace potreby. Vítané sú aj deky, textil, vôdzky, misky.

Pre návštevníkov, ktorí prídu podporiť opustené zvieratká, sú pripravené ukážky výcviku záchranárskych psov Bratislavskej kynologickej záchranárskej brigády, ukážky jazdeckej polície a kynológie MsP, tanec so psíkmi, psie zručnosti. Pre tých, ktorí nestihli svojho psíka začipovať, organizátor  zabezpečil čipovanie priamo na mieste. 

Dôchodcovia a ľudia v hmotnej núdzi majú možnosť využiť túto príležitosť za 8 €.

Celé podujatie na podporu opustených zvieratiek opäť moderuje Janka Hospodárová. Na pódiu sa vystrieda  Jakub Petraník, Marián Greksa, deti rozveselí Alex Maďar z Fidlibuma spolu s priateľmi, Muzikálové štúdio Xanadu, divadlo Nová Scéna, starších určite poteší Maja Velšicová, tých mladších zase raper Presento a Barbara Bajkai a speváci Katka Landlová, Svetlanna a  Juraj Zaujec.

Podujatie pripravili: Mesto Bratislava, SAOZ, BKIS, SOS zvieratá, Mestské lesy v Bratislave.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!