lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 33 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 24. Február, , Dnes oslavuje Matej
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nové bonboniéry Figaro Naše chvíle vám prinášajú kúsok radosti, priateľstva a rodinného šťastia na každý deň

  Spracoval(a) : Gabika
Dátum : 30.4.2010
späť
Späť

Poslať
 

Čokoláda Figaro je súčasťou našich životov už viac ako 50 rokov. Aj po niekoľkých desaťročiach si vďaka tradičnej receptúre zachováva nezmenenú kvalitu, poctivú chuť, ako aj svojich priaznivcov. Láska ku kvalitnej čokoláde sa prenáša z generácie na generáciu a spája ľudí v každom veku. Značka Figaro preto rozširuje svoje portfólio o bonboniéry Figaro Naše chvíle, s ktorými prežijete nezabudnuteľné okamihy v kruhu svojich blízkych.

V dnešnej uponáhľanej dobe plnej termínov, povinností a starostí nám zostáva len málo času na to, čo je v živote skutočne dôležité, naša rodina a priatelia. Skúste sa na okamih zastaviť a vychutnať si kúzlo chvíle strávenej s milovanou osobou, v kruhu rodiny, či s priateľmi. Ponúknite svojim najdrahším pralinky Figaro Naše chvíle a spoločne prežite výnimočné čokoládové potešenie. Nové bonboniéry prichádzajú na slovenský trh v troch lahodných príchutiach – marcipán, mandľovo-čokoládový krém a cappuccino, takže si určite vyberiete.

Bonboniéry Figaro Naše chvíle spájajú veľkých aj malých, spájajú tradíciu s rokmi overenou kvalitou, ale predovšetkým držia rodinu pohromade. Prinášajú vám kúsok romantiky, priateľstva a rodinného šťastia, ktoré si môžete dopriať každý deň.


Spomeňte si na svojich blízkych a dajte im najavo, ako vám na nich záleží. Milá pozornosť vo forme bonboniér Figaro Naše chvíle určite spríjemní vaše spoločné stretnutia. Na škatuľkách bonboniér sú zobrazené najdôležitejšie momenty života - chvíle strávené s rodinou, blízkymi a priateľmi. Nezabúdajte preto na vzácnosť a neopakovateľnosť týchto spoločných okamihov.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!