lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 24 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 7 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 19. Apríl, , Dnes oslavuje Jela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Tabletka pre stále choré bábätká

  Spracoval(a) : Bc. Mária Juritková
Dátum : 8.2.2006
späť
Späť

Poslať
 

Horúce čelo, tečúce soplíky a sklený záblesk v očiach .... Ktorá mama nepozná typické príznaky blížiacej sa choroby jej ratolesti a znovu sa opakujúcu príčinu jej absencie v zamestnaní?

Prečo?
Zápaly v oblasti nosa, krku, uší, priedušiek, nádchy, angína, zvýšená teplota ... a stále dookola. Mnoho rodičov si iste často kladie otázku prečo. Začnú hľadať príčinu v sebe. Slabo ho obliekam? Má nedostatok vitamínov? Je náchylnejšie na choroby? Neskôr príde na rad i okolie. Nosí to zo škôlky od iných? Má to od susedkiných detí, s ktorými sa často hráva? Príčiny môžu byť rôzne, nie vždy je možné na ne prísť a účinne sa im vyhnúť. Alebo áno?

Červený  pomocník
Asi pred polstoročím prišiel prof. Max Wolf z USA na zaujímavú liečebnú metódu pomocou enzýmov. Vytvoril účinnú kombináciu živočíšnych a rastlinných enzýmov Wobenzym, ktorá výrazne pomáha skracovať dobu liečenia rôznorodých zápalov, opuchov a pomáha zlepšovať imunitu. Čo je však pre rodičov veľkou výhodou – je účinným pomocníkom v boji proti recidívam choroby. Tento preparát v podobe červených tabletiek, založený na prírodnej báze nie je nepriateľom antibiotík, dokonca podporuje ich účinky. Pravdou však je, že väčšina zápalových ochorení nie je spôsobená baktériami – proti ktorým bojujú antibiotiká, ale sú vírusového pôvodu. A práve tu nastupuje tento liek, ktorý účinne pôsobí proti opuchom sliznice, zlepšuje odtok a transport hlienu. U zápalov priedušiek vplyvom Wobenzymu dochádza k skvapalneniu hustého hlienu a k jeho lepšiemu odkašliavaniu.

Zaujímavé výsledky
V roku 2003 sa uskutočnil výskum na 14 pracoviskách detských lekárov v Čechách. Zahŕňal skupinu 346 detí, ktoré často trpeli na zápaly dýchacích ciest. Malí pacienti boli sledovaní v priebehu 12 mesiacov pred a 12 mesiacoch po zahájení podpornej liečby Wobenzymom. V roku po začatí liečby poklesol priemerný počet ochorení na jedno dieťa o 58% a počet nasadenia antibiotík u jedného dieťaťa sa znížil o 68%!
Výsledky z praxe teda hovoria za seba. Ak chcete mať pocit, že ste urobili všetko preto, aby vaše dieťa nebolo tak často choré, zaujímajte sa o systémovú enzymoterapiu a poraďte sa o liečbe Wobenzymom so svojím lekárom.


Diskusia k článku:

A zase len reklama na Wobenzym!!!!
Neregistrovaný - Zdenkab, 8.2.2006 13:10
plne súhlasím
Neregistrovaný - dandeska, 8.2.2006 16:25
tak tomuto ja neverím
Neregistrovaný - janulik, 8.2.2006 16:27
Možno to fakt funguje?!!
Neregistrovaný - girlanda, 8.2.2006 16:28
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!