lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 5 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 8 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 21. September, , Dnes oslavuje Matúš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Super akcia so Super Agentmi

  Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 4.10.2004
späť
Späť

Poslať
 

Spoločnosť Ferrero po prvýkrát  uviedla výrobok Kinder Surprise na trh v roku 1972 v Taliansku. Od tej doby si Kinder vajíčko získalo srdce zákazníkov  v celej Európe. V Českej republike má Kinder Surprise svoje oficiálne zastúpenie od roku 1994. Každý rok je v Kinder Surprise 100 nových hračiek z rôznych materiálov a formátu a dvakrát do roka sa uvádza špeciálna ručne maľovaná série figúrok. Dizajnérsky tím spoločnosti Ferrero v Taliansku neustále pracuje na vývoji nových hračiek. Inšpirácia a návrhy však prichádzajú z celého sveta. Najdôležitejšími  konzultantmi pri vývoji hračiek sú, samozrejme, deti.

Od septembra 2004 prináša známe čokoládové vajíčko Kinder Surprise deťom novú špeciálnu sériu figúrok. Tentokrát sa do akcie vydávajú ručne maľovaní Super Agenti - krtkovia, ktorí prežívajú svoje dobrodružné príbehy na Záhrade. Vedie ich Agent Mike a nemajú jednoduchú úlohu. Záhradu chce totiž ovládnuť zákerný Dr. Špicbub a špeciálny tím hrdinov mu v tom musí zabrániť.

Hlavným cieľom Dr. Špicbuba je ovládnutie Záhrady, tím Super Agentov mu však jeho zákerné plány vždy prekazí. On sa však nevzdáva a spolu so svojimi pomocníkmi vymýšľa nové a nové stratégie. Jeho pravou rukou je Podlá Samanta, ktorá pomocou diaľkového ovládania riadi záhradných trpaslíkov. Dr. Špicbubovi pomáha aj šialený vedec Drsný Edy, ktorého posledným vynálezom je kvapalina, po ktorej rastliny nekontrolovateľne rastú.

Agentovi Mikovi sa podarilo zostaviť skvelý tím Super Agentov, ktorí bojujú proti Dr. Špicbubovi. Mike je neohrozený, vrhá sa do každého nebezpečenstva a so všetkým si dokáže poradiť. Do rozpakov ho uvedie jedine Nádherná Pamela. Táto kráska má na starosti obranné plány Super Agentov a dodáva celému tímu potrebné informácie. Dôležitú úlohu hrá tiež prítomnosť bojovníka Jing Jang, ktorý  dokáže každého Super Agenta skvele vycvičiť, ovláda totiž všetky bojové techniky. Špeciálne Agenta Mika naučil zaobchádzať s nebezpečnou vodnou pištoľou.

Dany Vrták je povolaný do služby vždy, keď je treba prevŕtať niekde nový tajný tunel. So svojou turbo vŕtačkou je skrátka neprekonateľný. Ďalšou postavou v tíme je Špión Šimon, ktorý využíva svoju prirodzenú zvedavosť a vďaka super ďalekohľadu odhaľuje každé sprisahanie. Čo práve chystá zákerný Dr. Špicbub zisťuje pomocou svojich prístrojov Rick Radar. Pokiaľ práve nepočúva, čo sa deje v sídle Dr. Špicbuba, naladí svoje obľúbené Rádio Krtko. Posledný člen tímu je Sekáč Kurt, ktorý na svojej rýchlej sekačke prechádza Záhradou a neraz sa mu podarilo odhaliť, aké vandalstvo chystá Drsný Edy.

„Pevne veríme, že krtkovia – Super Agenti sa budú deťom páčiť a samé budú pre nich vymýšľať nové príbehy,“ uviedla Marianna Boskovičová, Marketing brand manager spoločnosti Ferrero.

 


Diskusia k článku:

neviete niekto, pls, kde sa vyrábajú a maľujú? Súrne
Neregistrovaný - tuli, 15.10.2004 12:34
pocula som od znameho, vraj sa to kompletuje v niekolkych krajiach sucasne, je to vraj v suvislosti s cenou ponuknutej prace
Neregistrovaný - zuzana, 17.10.2004 19:37
urcite sa mi to bude pacit.aj detom.je to pekne.
Neregistrovaný - , 1.7.2009 20:27
krtkovia su pekni.najviac sa mi paci dr.spicbub.
Neregistrovaný - , 1.7.2009 20:30
ha ha.
Neregistrovaný - , 1.7.2009 20:31
dr.s...je bieli.ha
Neregistrovaný - , 1.7.2009 20:33
preco
Neregistrovaný - , 1.7.2009 20:34
no
Neregistrovaný - , 1.7.2009 20:34
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!