lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 7 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 27. Máj, , Dnes oslavuje Iveta
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Múdra štatistika

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 8.12.2000
späť
Späť

Poslať
 
Našťastie som si prečítala, že tento problém neriešim iba ja. Podľa istého zahraničného časopisu približne 90% pracujúcich žien s rodinami, TO jednoducho robiť nemôže, pretože sú tak vystresované a unavené, že ich sexuálna chuť klesla úplne na dno mora vášní.
Mnohé rodiny siahajú po umelých afrodiziakách typu Viagra, Johinbin, Žen-Šen a ďalšie..., ktoré fungujú. Ženám s dobrou vôľou a kedysi vitálnymi manželmi sa odporúča namisto nich denný multivitamínový a minerálny doplnok pre získanie energie a večer 1,000 mg prvosienkového oleja, ktorý pomáha produkovať sexuálne hormóny.
Okrem toho podporuje trávenie, takže nemusíme stále myslieť iba na plný žalúdok. Zásoba Co-enzýmu Q10 je tiež múdrou investíciou, ak sa človek cíti príliš vyčerpaný na sex.
No a potom je tu ešte tá správna strava, ktorá robí zázraky... Vajíčka! Keď boli dobré pre Casanovu (jedol ich surové na zvýšenie svojho testosterónu), môžu byť dobré aj pre vás a pre vášho partnera.
Banány! Nie je to iba tvar...Banány sú bohaté na bufotenín (látka prítomná v ropušom jede), chemické látky, ktoré pôsobia na mozog a tým zvyšujú naše šťastie a sebadôveru.
Ustrice! Nie, nie je to mýtus.
Ustrice sú bohaté na zinok (ako aj ostatné morské potvory, homáre, kraby, škľabky, ryby, chobotnice a červené mäso), ktorý vitálne pôsobí na mužov.
Jeho deficit spôsobuje nízky záujem o sex, nízku tvorbu spermií (a tým redukuje fertilitu) a impotenciu.
Každá ejakulácia obsahuje približne 5 mg zinku (to je asi 1/3 z dennej požiadavky) takže čim viac TO chcete, tým viac zinku manželovi doprajte.
Cesnak! Keď skupina skúmaných mužov jedla cesnak počas štyroch mesiacov, viedlo to k významnému zlepšeniu ich nálady, zdravia a pohody.
A samozrejme aj k zvýšenej túžbe po sexe. Cesnak tiež prispieva k lepšej cirkulácii krvi v okolí genitálií oboch pohlaví.
Ak potrebujete u vás doma prekrviť a cesnak vám smrdí, naordinujte si cesnak denne v tabletkách do 900 mg.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!