lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 28 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 07. Marec, , Dnes oslavuje Tomáš/Róbert
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Má váš muž aféru?

  Spracoval(a) : Natália Krížová
Dátum : 12.6.2002
späť
Späť

Poslať
 

Niekedy človek počuje trávu rásť, niekedy ho vedie k výsledku paranoja, ale takmer  nikdy sa nestane, že by ste ani raz za život nezapochybovali o svojom partnerovi. Všimli ste si, že v poslednom čase chodieva domov neskôr a nemá na vás čas? Cítite čudný nepokoj? Začnite si svojho partnera všímať pozornejšie – možno má naozaj iba viac práce. Možné je ale aj to, že do jeho života vstupuje dobrodružstvo. Bude to iba dobrodružstvo? Každý z partnerov má právo na svoje tajomstvá – ale iba pod podmienkou, že neubližujú tomu druhému. Ak sa štítite nevery, niektoré signály by ste nemali v žiadnom prípade ignorovať.

Zmeny správania. Na začiatku aféry môže byť muž vášnivejší a šarmantnejší ako zvyčajne.  Prenasledovaný pocitmi viny vám bude prejavovať omnoho viac nežnosti, ako to robil doteraz . Takto rýchlo uspí vašu ostražitosť, pretože budete nadšená náhlym prílevom manželskej lásky. Selanka však nepotrvá dlho – nečakane začne poukazovať na vaše chyby. Bude vám nahlas vyčítať, že ste napr. neporiadna, stále sa kvôli všetkému sťažujete a je ťažké s vami vyjsť. Okrem toho míňate na hlúposti a nič si neviete vážiť. Takýmto spôsobom chce na vás hodiť vinu za to, že vás podvádza. Zodpovednosťou za svoju neveru môže poškodiť aj deti – napríklad tým, že  celkom stratí trpezlivosť a domáce pravidlá prestanú platiť.
Iné zvyky. Neverní muži sa neradi  venujú domácim povinnostiam. Ak sa váš muž celkom prestane venovať deťom a nebude so zaujatím opravovať domáce prístroje, aj keď to doteraz robil, je to vážny dôvod pre znepokojenie. Každá zmena zabehaných zvykov je podozrivá.  Pravdepodobne sa zmení aj jeho sexuálny apetít – bude chcieť viac sexu, bude mať neobvyklé požiadavky, alebo sa začne vyhýbať spoločným ,,hrám“.
Nový imidž. Muž, ktorý má aféru, začína horúčkovito dbať o svoj vzhľad. Váš partner náhle pocíti potrebu omladnúť o desať rokov. Začne chodiť k holičovi a s chuťou sa ráno sprchovať. Sám si kúpi drahú vodu po holení alebo toaletnú vodu, aj keď doteraz dôveroval vášmu vkusu. Bude piť minerálku a chodiť do posilňovne, či na dlhé prechádzky. Rafinovanejší sa zapíšu medzi poľovníkov.
Usvedčujúce dôkazy. Neverného muža je ťažké odhaliť. Neprehľadávajte jeho veci – chytíte sa do vlastnej pasce: lístok s telefónnym číslom narastie vo vašej predstavivosti do nebezpečnej aféry. Ak vám ho však nenápadne podhodí, a bude to  jednoznačný dôkaz – musíte sa pozrieť pravde do očí. 
Keď už viete...
Nezabúdajte, že rozchod nie je iba trest pre neverného muža, ale zároveň aj  apokalyptický zážitok pre vás a vaše deti. Preto nezabúdajte, že žiadna kaša sa neje taká horúca, ako sa navarí.


Diskusia k článku:

blbost
Neregistrovaný - , 12.6.2002 09:35
neblbost
Neregistrovaný - , 12.6.2002 10:49
tak sa dohodnime
Neregistrovaný - , 12.6.2002 13:27
A co opacne. Ak zenaty muz hlada priatelku a najde ju a zataji jej, ze je zenaty. Dokonca spriada plany na spolocnu buducnost, dieta ? Aj take existuje. Kto je vlastne podvedeni neverou ? Asi obe zeny. Aj manzelka aj " priatelka ".
Neregistrovaný - Ja, 14.6.2002 20:39, dmp(`na`)post.sk
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!