lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 25 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 5 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 05. December, , Dnes oslavuje Oto
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Dve tretiny Slovákov pravidelne vyrážajú za jedlom von*

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 14.1.2016
späť
Späť

Poslať
 

Návštevy reštaurácií patria podľa nedávneho výskumu značky Orbit k životnému štýlu veľkej časti slovenskej populácie. 63 % opýtaných zájde na jedlo von aspoň raz do mesiaca. Svoje obľúbené podniky si vyberajú podľa ponuky, kvality a ceny jedál, celkového prostredia a čistoty reštaurácie, ale aj rýchlosti obsluhy.  Viac ako 85 % respondentov by v reštaurácii ocenilo možnosť dať si žuvačku, ktorá je pre nich elegantným riešením dentálnej hygieny po jedle.

Prieskum ukázal, že 63 % respondentov oceňuje v reštauráciách možnosť kombinovať zloženie menu podľa svojich preferencií. Pri voľbe miesta, kam sa ľudia pôjdu najesť, dominujú faktory súvisiace         s kvalitou jedla aj surovín, s kvalitou prostredia a tiež cenou. Naopak, za bariéru pri výbere reštaurácie považuje viac ako 65 % ľudí kvalitu obsluhy. Odradí ich aj nutnosť urobiť si rezerváciu vopred (50 %) a fixná ponuka jedál (46 %).

V nadväznosti na tieto výsledky sa značka Orbit spojila so sieťou reštaurácií McDonald's a spolu predstavujú novú kampaň v duchu sloganu žuvačiek Orbit "Jedzte, pite, žuvajte". Každý, kto si od 14. 1. do 13. 3. 2016 zakúpi označené balenie Orbit, môže získať v reštauráciách McDonald's burger Big Mac za zvýhodnenú cenu.

77 % opýtaných uvíta práve špeciálne ponuky a akcie. Z toho vyše 85 % opýtaných by ocenilo, keby reštaurácie ponúkali žuvačku bez cukru. 2/3 respondentov uviedli, že žuvačky bez cukru im v reštaurácii pomáhajú elegantne sa zbaviť zvyškov jedál v ústach. Žuvaním žuvačiek Orbit bez cukru chránia svoje zuby pred vznikom kazu.

V období od 14. 1. do 13. 3. 2016 si môžu spotrebitelia kúpiť žuvačky Orbit a získať legendárny burger Big Mac™ za skvelú cenu 1,60 € na základe predloženia kupónu. Žuvačky s priloženým kupónom vo vnútri nájdu spotrebitelia na predajniach vďaka špeciálnemu označeniu. Počas tejto akcie dostanú návštevníci akejkoľvek reštaurácie McDonald's ku každému nákupu testovacie balenie Orbit navyše.

*Zber dát sa uskutočnil prostredníctvom internetového dotazníka (CAWI) na internetovom paneli agentúry STEM/Mark v dňoch 26. 11. - 4. 12. 2015 na cieľovej skupine mužov a žien vo veku 15 – 60 rokov. Prieskumu sa zúčastnilo 500 respondentov.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!