lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 27 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 5 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 05. December, , Dnes oslavuje Oto
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Koniec bolestivému trápeniu - Prichádza Hilterapia®

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 28.9.2015
späť
Späť

Poslať
 

Ak patríte k početnej skupine ľudí, ktorí trpia chronickými bolesťami svalstva, šliach, či kĺbov, určite viete, ako nás bolesť dokáže nepríjemne paralyzovať. Bolesť samotná je určite nepríjemnou záležitosťou. Horšie sú však jej následky – dopad na psychický stav, celkové oslabenie organizmu a v konečnom dôsledku zhoršená kvalita života. Keď vás bolesť obmedzuje už aj v bežných činnostiach, je najvyšší čas dať jej zbohom. S neurologičkou, MUDr. Beatou Váhovou z kliniky celostnej medicíny Medante, sme sme sa rozprávali o laserovom ošetrení- Hilterapii®, ktorá, ako sa zdá konečne prináša nádej na efektívne odstránenie chronických bolestí.

 

Čo je Hilterapia®?

Podstatou Hilterapie® je vysoká intenzita laserového žiarenia HILT, ktoré preniká hlboko do svalových a kostrových tkanív bez toho, aby poškodila povrchovú vrstvu kože. Aktivuje sériu biologických signálov, ktoré podporujú uzdravujúce a regeneračné procesy v tkanivách. Zaručuje odstránenie zápalov vnútorných tkanív, ktoré zároveň posilňuje a stimuluje. Aktivuje lymfatické odvodnenie a mikrocirkuláciu. „Hilterapia® dnes predstavuje najaktuálnejšie riešenie, úzko späté s ohromujúcimi inováciami vo vedeckom svete v liečbe a vyliečení bolestivých patológií spojených napríklad so šľachami, svalmi a väzmi“, vysvetľuje MUDr. Beata Váhová. Terapia poskytuje okamžité riešenie, ktoré je efektívne a má dlhotrvajúci účinok, pre plnohodnotný a kvalitný život.

 

Pre koho je vhodná?

Hilterapia® je efektívna v odstraňovaní bolestivých symptómov a problémov v kĺbovej mobilite, umožňujúc okamžité začatie rehabilitačného programu, poskytujúc tak okamžitú úľavu pre pacienta. „Táto terapia je určená na liečbu najhlbších ochorení svalovo-kostrového aparátu. Je preto ideálna na zvládnutie artrózy a všetkých bolestivých zápalových ochorení, ktoré postihujú kolená, ramená, boky, členky, chrbticu, lakte a ruky,“ upresňuje MUDr. Váhová. Využíva sa aj pri rehabilitačných terapiách pri zotavovaní sa zo zranení šliach, tendonitídy, vykĺbenín, burzitídy a iných traumatických problémov.

 

hlavné indikácie

 

         Osteoartritída a degeneratívne procesy

         Burzitída, synovitída, kapsulitída, tenisový lakeť

         Tendonitída a tenosynovitída

         Edém a traumy z vyvrtnutia

         Post traumatické patológie spôsobené aj z neprimeranej námahy

         Adduktorový syndróm, tibio

tarzálne vytknutia, poškodenia chrupavky kolena, športové traumy

 

www.medante.com

 

 

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!