lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 27 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 26. Máj, , Dnes oslavuje Dušan
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Princ z inej rozprávky

  Spracoval(a) : Silvia Petrášová
Dátum : 18.12.2001
späť
Späť

Poslať
 

Hodiny čítate inzeráty a zoznamky na internete poznáte lepšie ako Bibliu. Konečne je to tu. Máte prvé rande. Počítate hodiny, minúty a sekundy do stretnutia. Vykresľujete si, ako nádherne strávite spoločný čas. Obaja ste ešte trocha nesvoji a snažíte sa zakryť nervozitu. Chceli by ste sa blysnúť inteligenciou, ale ako na zlosť hovoríte samé hlúposti. On vás zase chce pobaviť, ale prichádzajú mu na um iba staré, otrepané vtipy. Toto všetko sa dá pripísať na vrub tréme. Existujú však signály, ktoré nemožno ospravedlniť ničím na svete. Najlepšie je, riešiť ich už na prvom stretnutí.

 

 

Pán Ukecaný
Ústa sa mu nezavrú ani na sekundu a už počas prvej polhodinky po prvom stretnutí detailne poznáte  jeho životopis, dokonca aj životopis jeho predkov. Poznáte jeho kamarátov zo zédeešky, z gymnázia,  z futbalového krúžku, aj uja Fera babku Pôstkovú. Donútil vás zoznámiť sa so všetkými chorobami, ktoré prekoval od detstva dodnes, vypočuli ste si všetky príbehy súvisiace s jeho profesionálnou kariérou. Tajomstvom už pre vás nie sú ani jeho politické názory a početné hobby. 
Spočiatku sa vám možno aj páči, že je taký rozkošne otvorený -  veď o väčšine chlapov sa hovorí, že sú uzavretí a žena sa musí poriadne spotiť, kým z nich vytiahne aspoň akési informácie.  Preto sa mu chcete revanšovať rovnakou otvorenosťou, ale nemáte šancu. Keď sa vás opýta, akú hudbu máte najradšej, nedá vám čas na odpoveď a okamžite dodá ,,lebo ja milujem Georga Michaela“. Tento muž v skutočnosti ani nepotrebuje  poslucháča, opája sa vlastným hlasom a nadovšetko milovaným slovíčkom ,,ja“.
Rada:  Utekajte od neho čo najrýchlejšie a čo najďalej.

Pán Hypochonder
Problémy sa začnú už pri samotnom mieste prvého rande. Do parku nepôjde, lebo má alergiu na peľ, v kine mu je dusno, na ulici mu škodia splodiny, v divadle ho chytajú mdloby, pretože sú tam zaprášené rekvizity  a na koncerte je príliš hlučno. Môžete sa s ním vybrať do reštaurácie – ale iba v prípade, že práve držíte redukčnú diétu. Lebo ak nie, hlad vás prejde veľmi rýchlo. Buďte si istá, že si vypočujete, že ryba bola čerstvá 5 minút pred smrťou, hydina je plná antibiotík, zelenina dusičnanov, bravčové neľúbi a hovädzie mu škodí. Ak do tej chvíle neutečiete,  pravdepodobne sa vám ešte stihne zdôveriť so všetkými chorobami a podozreniami na ďalšie ochorenia. Často veľmi závažné.
Rada: Ak v sebe necítite silnú potrebu byť milosrdnou sestrou, či liečiteľkou, nedohovorte si už ďalšie rande.

Pán Umrnčaný
Život je podľa neho beznádejný a ľudia podliaci. Jeho šéf je blbec, politici ničomu nerozumejú a najväčší čudáci žijú práve v ich paneláku. Nech začnete akúkoľvek tému, on skriví tvár do príšernej grimasy. Keď sa vyberiete do kina, skonštatuje, že film je ,,pod úroveň“ a bude chcieť  odísť v polovici predstavenia. Do divadla nechodí, pretože je vyumelkované, opera je zastaralá. Aj v najlepšej  reštaurácii nájde čosi, čo nevie prehltnúť: zariadenie interiéru je gýčovité, čašník pomalý a jedlo vám nebolo podané dostatočne elegantným spôsobom. Keď sa chcete dozvedieť niečo o jeho práci, znechutene mávne rukou. Musí zmeniť firmu, pretože v tejto je to  na nevydržanie: šéf ho nevie oceniť a spolupracovníci ho vykorisťujú.  Rada: Ak nie ste masochistka, rande ukončite čo najrýchlejšie, nech dotyčný pán prežíva svoje nešťastie radšej sám. Takéto nálady sú totiž nákazlivé!

Pán Nadržaný
Ešte sa ani poriadne nepoznáte a on už začína rozhovor o sexe. Rozpráva o svojich početných úspechoch a chváli sa znalosťou najexotickejších erotických techník. Zatiaľ, čo vy ste ešte nestačili vypiť prvú kávu,  už sa k vám túli a navrhuje zmeniť podnik za intímnejší, alebo sa rovno opýta: ,,Pôjdeme ku mne, alebo k tebe?“  Vôbec mu neprekáža, že okolo sú ľudia, hneď sa chce bozkávať a jeho ruky pod stolom putujú veľmi konkrétnym smerom. Pokúšate  sa jeho iniciatívu zabrzdiť, ale on je presvedčený, že  s ním iba koketujete. Že hovoríte ,,nie“ a pritom si myslíte ,,áno“, je mu jasné od začiatku. Veď jeho ešte žiadna neodmietla! Takýchto chlap obvykle iba priveľa rozpráva a v spálni sa obyčajne neosvedčí.
Rada: Ak chcete aj niečo iné ako sex, rýchlo pred ním utečte – najlepšie zadným vchodom, pretože inak sa ho tak ľahko nestrasiete! Keby sa dozvedel vašu adresu, bolo by to veľmi nepríjemné.

Pán Držgroš
Nepočítajte s tým, že príde na vaše prvé stretnutie aspoň so symbolickým kvietkom. Ako miesto prvého rande vyberie park, lebo tam netreba platiť. Keď po dvojhodinovej prechádzke, celá premrznutá, navrhnete kávu, zrejme nebude nadšený a bude vám do očí tvrdiť, že v kaviarňach nevedia pripraviť dobrú kávu.  Ak  aj napriek tomu nepopustíte a navštívite nejakú krčmičku, hneď začne šomrať: ,,Kto to videl, aby malá káva stála toľko peňazí!“ Nuž a keď príde na platenie, váš obdivovateľ  pravdepodobne s nevinným výrazom skonštatuje, že si náhodou zabudol peňaženku.
Rada: Chcete najbližšie mesiace alebo roky živiť dospelého muža? Ak nie, tak si rýchlo uvedomte, že byť sama, je omnoho lepši, ako byť s lakomcom.

 


Diskusia k článku:

Jeden pán Držgroš by rád vedieť, aký je (aký má byť) ten pravý. :-))
Neregistrovaný - Jan, 19.12.2001 14:53, pelech(`na`)dmd.sk
A co my baby? Nebolo by zle precitat si ake sme.. Pani STAROSTLIVA, Pani UKECANA :)))
Neregistrovaný - Lila, 20.12.2001 11:33, anonimka(`na`)pobox.sk
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!