lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
2 tém, a 7 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 03. Júl, , Dnes oslavuje Miloslav
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Objavte tajomstvá Yogy uprostred slovenskej prírody s horúcou DVD novinkou FREDY AYISI: YOGA S PRÍRODOU

  Spracoval(a) : Lenka
Dátum : 11.11.2012
späť
Späť

Poslať
 

Po výnimočnom úspechu jedného z najpredávanejších DVD na Slovensku „Môj život s yogou“, si známy tanečník, športovec a celoživotný milovník yogy, Fredy Ayisi, opäť splnil jeden zo svojich snov. Práve v týchto dňoch do obchodov prichádza jeho najnovšie DVD YOGA S PRÍRODOU. Jeho „vstup do života“ prišli podporiť Fredyho dlhoroční priatelia, fitnesska Zora Czoborová a niekoľkonásobný majster sveta v bojových športoch, Roman Volák. Zatiaľ čo Zora ocenila kus srdca, ktorý Fredy na DVD zanechal, Roman nezabudol zaželať hlavne dobrú predajnosť. Spoločne ho obaja krstní rodičia pokropili vodou zo slovenských riek.

 

DVD Yoga s prírodou vzniklo ako voľné pokračovanie predchádzajúceho titulu, obohatené o jedinečný pohľad na čarokrásne zákutia slovenskej prírody. Fredy Ayisi v ňom totiž okrem lásky k yoge odhaľuje aj ďalší, mimoriadne dôležitý prvok vo svojom živote – úctu k prírode. Tá je prítomná po celých 108 minút trvania DVD, vďaka ktorému  teraz môžete aj vy objaviť praktický návod zlepšenie zdravia, kondície a postavy. Yoga s prírodou bude vaším každodenným spoločníkom na ceste za harmóniou tela i ducha.

 

DVD Yoga s prírodou osloví nielen ľudí, ktorí sa s yogou práve zoznamujú, ale aj tých, ktorí ju už cvičia, no nie vždy majú možnosť a čas prísť do cvičebného centra. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo pokročilý, vďaka netradičnému vnímaniu yogy v podaní Fredyho Ayisi si každý príde na svoje. DVD obsahuje relaxačné a dýchacie cvičenia (Pránáyámá) na prebudenie a nabitie sa energiou, dynamické rozohrievacie cvičenia (Sukshma Vyayama) na precvičenie celého tela a podporu správnej činnosti hormonálneho systému, pozície (Ásany) a súbory cvikov v pohybe na rozvoj sily, flexibility, rovnováhy a vnútornej energie a takisto zvukové vibrácie (Mantry) a piesne pre hlbokú relaxáciu tela a upokojenie mysle. Zaujímavosťou sú tiež bonusové materiály z natáčania, spevy v podaní Lucie Lužinskej a Fredyho Ayisi a ukážky náročnejších pozícii z Akroyogy a pokročilejších yogových cvičení.

 

Pre koho je DVD určené?

Život Fredyho Ayisi je bezprostredne spätý s pohybom, objavovaním nepoznaného a dosahovaním najvyšších cieľov. Nečudo, že bol prvým, kto predstavil dokonalý systém yogy u nás na Slovensku a dodnes úspešne vedie lekcie yogy vo vlastnom centre Yoga Vidyalaya. Fredy dobre vie, aký hektický vie byť život okolo nás, a práve preto sa podujal na zostavenie cvičenia, ktoré môžete praktizovať v pohodlí domova, bez časového či fyzického obmedzenia. „Yoga je nesmierne rozmanitá a predstavuje obrovský súbor cvikov. Nové DVD Yoga s prírodou je zostavené tak, aby prinieslo celkom nový pohľad na praktizovanie yogy a zoznámilo ľudí s inými druhmi pohybov a cvičebných kombinácií. Jednotlivé cviky sú na seba naviazané, no pokojne ich môžete kombinovať s predchádzajúcim DVD“, hovorí F. Ayisi. Zaujímavosťou, ktorú na tomto DVD nájdete, je neveľmi známy systém cvičenia Pozdrav Mesiacu Chandranamaskar. Bežne sa na lekciách yogy či v moderných fitnes centrách nepraktizuje a Fredy Ayisi sa ho naučil od indického majstra počas svojich ciest za yogou. Podobne ako Pozdrav Slnku, aj Pozdrav Mesiaca zahŕňa všetky prirodzené pohyby pre ľudské telo. Jeho cvičením sa dokonale precvičíte a povzbudíte svoju vnútornú energiu.

 

Prečo Yoga s prírodou?

Ak by ste pátrali po význame slova yoga, určite by ste narazili na voľný preklad „spojenie“. Kombinácia Yogy s prírodou tak vytvára dokonalý súlad, ktorý Fredyho Ayisi inšpiroval k vytvoreniu tohto DVD. Sám odhaľoval čaro prírody postupne, až mu dokonale prepadol a zatúžil sa podeliť so svojim obdivom k prírodným krásam. „Verím, že prostredníctvom tohto DVD sa v ľuďoch rozhorí aspoň malá iskrička túžby vrátiť sa späť domov, trochu bližšie k prírode. Vyjsť von, nadýchať sa čerstvého vzduchu a zacvičiť si, zabehať či zatancovať. Pre tých, ktorí nemajú možnosť vidieť a cítiť skutočnú prírodu na vlastnej koži, prinášam spolu s mojimi priateľmi trochu jej krásy a atmosféry. Dúfam, že Yogu s prírodou budú ľudia nielen cvičiť, ale tiež pozerať, počúvať a znovu objavovať“.

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!