lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 18 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Piatok, 01. Júl, , Dnes oslavuje Diana
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Populárna značka The House of Marley prichádza aj na Slovensko

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 18.10.2012
späť
Späť

Poslať
 

Obľúbená značka audio produktov The House of Marley, ktorá stelesňuje víziu samotného Boba Marleyho, sa predstaví slovenským zákazníkom na výstave Stereo, hifi & home cinema HIGH END Slovakia. Podujatie sa uskutoční už tento víkend, 20 a 21.októbra 2012 v hoteloch Crowne Plaza a Austria Trend Hotel Bratislava. Značka predstaví celé svoje portfólio produktov – slúchadlá ( In-Ear Headphones, On-Ear Headphones, Over-Ear Headphones), ako aj svoje audio systémy a tašky.

 

Kolekcie osobných audio produktov značky The House of Marley, ktoré sú vyrobené v prémiovej kvalite a z environmentálne priateľských materiálov,  sa dostávajú na slovenský trh. Bob Marley je globálna ikona. Svoju hudbu používal na

šírenie vízie rovnoprávnosti, svornosti, hodnovernosti, charity a rozvoja. „ Berieme vážne zodpovednosť, ktorú prináša rodinné meno a jeho použitie pre rôzne produkty, obzvlášť pre audio zariadenia. Sme veľmi potešení pozitívnou odozvou, ktorú sme celosvetovo dostali pri predstavení produktov The House of Marley.” povedal Rohan Marley, syn Boba Marley a zakladateľ značky The House of Marley.

 

The House of Marley oslovuje 3 rôzne segmenty zákazníkov s kolekciami Jammin´, Freedom a Destiny v produktoch slúchadlá, audio systémy, tašky a doplnky.

Jammin´ kolekcia prináša veselé vibrácie prostredníctvom farebného a živého štýlu, zároveň skvelý zvuk dizajnovaný pre mládež. Kolekcia Freedom ponúka highend audio zážitok cez moderný a oduševnený dizajn. Destiny kolekcia kombinuje proúroveň audio komponentov s nádhernými, prírodnými, prémiovými materiálmi pre milovníkov hudby, hľadajúcich skvelý zážitok z počúvania hudby.

 

Detail každého produktu zahŕňa viac ako tridsaťročné skúsenosti v audio expertíze. Cieľom The House of Marley je vyrobiť audio produkty s lahodným, silným basom, stredovými tónmi s úžasnou, dokonalou blízkosťou zvuku, a docieliť výšky s energiou, ktorá privedie pieseň k životu. Každý jeden produkt podstupuje tuning zohľadňujúci jeho veľkosť, tvar a materiál. Marley rodina bola vždy zameraná na ochranu Zeme. The House of Marley sa zameriava na výrobu vysoko kvalitných produktov v eticky a environmentálne pozitívnom spôsobe. Na výrobu produktov a ich balenia sú použité prírodné, obnoviteľne zdroje, ako napríklad FSC certifikované drevo –sapele, javorové a bukové, organická bavlna či recyklovaný hliník.

Spolupracujeme s organizáciou 1Love.org, ktorá v súčasnosti myšlienky Boba Marleyho premieňa na skutočnosť. V každej krajine, kde sú dostupné produkty The House of Marley, 5% zisku je určených na miestnu charitu venujúcej sa podpore mládeže, zachovaniu planéty a mieru.

 

www.houseofmarley.com


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!