lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 28 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Štvrtok, 01. Október, , Dnes oslavuje Arnold
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Corega prináša jesennú súťaž – vylúštite si zaujímavé ceny!

  Spracoval(a) : Eva
Dátum : 27.9.2012
späť
Späť

Poslať
 

Jesennú súťaž vyhlasuje značka prostriedkov starostlivosti o zubné náhrady Corega. Zapojte sa do nej aj Vy – pobavte sa s krížovkou a buďte medzi dvomi stovkami výhercov, ktorí získajú balíčky produktov Corega!

Stačí si na webových stránkach www.corega.sk  od 24. septembra stiahnuť krížovku, vylúštiť ju a správnu tajničku poslať na adresu vyhlasovateľa súťaže najneskôr do 14. októbra.

Prvých dvesto úspešných lúštiteľov získa balíček produktov Corega, zahrňujúci čistiace tablety a fixačný alebo tesniaci krém, podľa toho, či má výherca čiastočnú alebo celkovú zubnú náhradu.

Pokiaľ však súťažiaci k tajničke pripojí navyše slogan či básničku na tému „zuby,  zubné náhrady alebo výrobky Corega“, postupuje ešte do súťaže o 10 darčekových poukazov v hodnote 40 EUR do lekární siete Dr.Max.

Aktuálna súťaž Corega nadväzuje na súťaž minuloročnú, v ktorej išlo o príbehy so zubnou náhradou. Príspevky prišli tak od samotných nositeľov zubných náhrad, ako aj od ich detí, známych či kolegov, ktorí spomínali na najrôznejšie situácie, často i humorné, ktoré s nositeľmi protéz zažili.

A prečo vlastne podobné súťaže značka Corega vyhlasuje? Chceme, aby si ľudia s umelým chrupom uvedomili, že množstvo problémov so zubnou náhradou má jednoduché riešenie. Fixačný krém pomôže v ústach správne uchytiť nedržiacu náhradu, špeciálny tesniaci krém zas pomôže zabrániť prenikaniu zvyškov jedla pod náhrady a čistiace tablety predlžujú jej životnosť.

Dôležité je aby sa o starostiach so zubnými náhradami nositelia nebáli hovoriť, nebrali ich ako nutné zlo a vedeli, že problémy s nimi je možné úspešne riešiť, pričom riešenie prinášajú aj výrobky značky Corega. Lúštite aj Vy radi krížovky? Skúste svoje šťastie, pobavte sa krížovkou aj skladaním básničky o zuboch!


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!