lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 8 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 30 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Utorok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Trendy

  Spracoval(a) : Jana Osuska
Dátum : 1.9.2000
späť
Späť

Poslať
 


Je „in“ a považuje sa to za najlukratívnejšiu činnosť, písať a vydávať knihy o politikoch a členoch kráľovských rodín. Obchodnú činnosť si už z toho urobila, Monika Lewinská, James Hewitt, Róbert Čuleň, a bývalý tajomník prvej dámy Českej republiky Miloš Rýc. Jeho kniha Spoveď tajomníka ukázala Dagmar Havlovú v nie najlepšom svetle a vyvolala na Pražskom hrade vlnu nevôle. Predaj 200.000 exemplárov tejto knihy vyniesol Rýcovi nezanedbateľný honorár asi sedem miliónov korún. Rýc, pôvodným povolaním lekár-homeopat, sa po nútenom odchode z Hradu (špekulovalo sa aj o jeho vzťahu s manželkou prezidenta) vrátil nielen k súkromnej praxi, ale podľa najnovších správ aj k písaniu: na svete je rukopis ďalšej jeho knihy. Na pultoch kníhkupectiev by sa nový bestseller mohol objaviť každú chvíľu.
„In“ je, byť kruťas, nedávno sa tak prejavil aj herec Leonardo DiCaprio. Jeho nevlastného brata, ktorým vyrastal v spoločnej domácnosti zatkla americká polícia za pokus o vraždu svojej priateľky. 28-ročný Adam Farrar sa nachádza v súčasnosti vo vyšetrovacej väzbe v Los Angeles. Výšku kaucie, na základe ktorej by ho mohli prepustiť na slobodu, stanovil príslušný sudca až na jeden milión amerických dolárov. DiCaprio ich za neho odmietol zaplatiť.
Vo svete je „in“ kontrolovať politikov a netolerovať im zbytočné výstrelky. Nemecký kancelár Gerhard Schröder používa na cestu do svojho víkendového domu v Hannoveri radšej manželkin Volkswagen ako nepriestrelnú limuzínu. Ako uvádza denník Bild, vyhne sa tak dani za použitie vládnej limuzíny so šoférom. Schröder už aj tak platí 686 mariek mesačne za výsadu odvozu nepriestrelnou limuzínou do a z práce v Berlíne, keďže v Nemecku sú na takéto výhody vysoké dane. A platil by ešte viac, ak by sa nechal odviezť aj na návštevu víkendového domu v Hannoveri. Manželkino auto si Schröder berie aj na tenisové zápasy či súkromné schôdzky, no stále ho nasleduje limuzína s ochrankou. U nás sa vozia politici všade služobnými autami, rozvážajú v nich aj rodinných príslušníkov a dokonca aj priateľov na kšeft. Je načase, začať si vážiť samých seba a nedovoliť im to.
„Out“ je pýtať sa neustále zrkadla, kto je najkrajší na svete, „out“ je nosiť do spoločnosti 17 ročného zajačika a manželku nechať doma, naopak „in“ je zobrať manželku do spoločnosti a nechať zajačika doma, aspoň bude povolnejší, “out“ je čítať Marxa a Engelsa, naopak „in“ je čítať Sorosovu Krízu globálneho kapitalizmu. V mnohom sa nelíšia. „Out“ je mať chlpatú hruď, aj keď sa to ženám páči. “Out“ je nosiť v lete spony do viazaniek a umelohmotné zapaľovače s názvom firmy, ktorá vám ich darovala.

Diskusia k článku:

Menuju se pepíno
Neregistrovaný - sdtrddf, 21.3.2006 12:24,
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!