lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 40 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 26. September, , Dnes oslavuje Edita
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Unikátny koncept trávenia voľného času na Slovensku

  Spracoval(a) : Zuzana
Dátum : 28.7.2012
späť
Späť

Poslať
 

Veľmi populárny zimný šport snoubording našiel už aj na Slovensku svoj ekvivalent na letnú sezónu, za ktorým netreba cestovať do drahých zahraničných destinácií. Stačí slovenské jazero a niekoľko nadšencov, ktorých poslaním je budovanie moderného areálu Wakelake s výbornými podmienkami na aktívne trávenie voľného času prostredníctvom wakeboardingu. Koncept Demänovka Wakeboard Summer 2012 sa ako pilotný projekt stáva patrónom všetkých wakeboardistov, ktorí za svojím športom nepotrebujú cestovať na vlny oceánov, ale nachádzajú ideálne podmienky priamo na Slovensku. Toto spojenie nevzniklo náhodou.

 

V tej istej Demänovskej doline, kam za krásami slovenskej prírody a jedným z najlepších lyžiarskych stredísk skoro každý víkend cestuje množstvo mladých vyznávačov snoubordingu a zimných športov, uzrel pred niekoľkými desaťročiami vďaka 14 unikátnym bylinám a jedinečnej podtatranskej vode svetlo sveta zaujímavý fenomén – tradičný a originálny slovenský nápoj výnimočnej kvality, v ktorého dúšku sa ukrýva celá poézia Liptova, jeho bylín, vody a prírody.

A preto by nikoho nemuselo prekvapiť, že patrónom wakeboardingu pre letnú sezónu sa stal práve projekt Demänovka Wakeboard Summer 2012. Kreatívna platforma s názvom „Fakt Hustá Bylina“ prináša veselý koncept, prostredníctvom ktorého môžu ľudia vyhrať atraktívne permanentky do areálu Wakelake na Zlatých pieskoch a nové wakeboardy s viazaním.    

 

Fenomén s názvom wakeboarding sa celosvetovo teší čoraz väčšej popularite a svojich priaznivcov si rýchlo získava aj na Slovensku. Tento atraktívny šport má u nás skvelé zázemie v podobe fantasticky vybaveného areálu na Zlatých pieskoch v Bratislave. Nadštandardné podmienky a priateľský prístup sú v našich podmienkach priam raritou. Dráha na vode má dĺžku 800 metrov. Za symbolický poplatok vám požičajú potrebný výstroj, začiatočníci majú počas týždňa možnosť vyskúšať si tento šport do 12.00 hod. zadarmo a bezplatne vám bude k dispozícii aj inštruktor. Na návštevníkov okrem toho čaká mnoho ďalších atrakcií, ako je napríklad úplná novinka na Slovensku – flyboarding, pri ktorom sa tlakom vody môžete vyniesť až do výšky 10 metrov, alebo populárny blob. Ten funguje na princípe veľkej nafukovačky. Na jej konci sedí jeden človek a toho následne do vzduchu vymrští ďalší, ktorý na ňu skočí z vyvýšenej plošiny. Areál tiež ponúka výborné možnosti na pasívny oddych v podobe pohodlných ležadiel a postelí na drevenom móle, výbornej kuchyne a príjemného osvieženia v bare. Čisté a komfortné toalety, sprchy a šatne sú samozrejmosťou. Pravidelne sa tu konajú aj rôzne párty a zábavné aktivity.  

 

„V zime snoubordujeme v Demänovskej doline a v lete sme zas na vode na Zlatých. Je to skvelá možnosť, ako počas celého roka zdokonaľovať svoje schopnosti a zároveň robiť to, čo nás baví v kruhu priateľov a v prírode,“ zhodujú sa svorne miestni nadšenci.

 

 

KEĎ PIJEM, NEJAZDÍM.

LEN PRE OSOBY STARŠIE AKO 18 ROKOV


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!