lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
  * 2012
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 17 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 06. December, , Dnes oslavuje Mikuláš
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nová vôňa Ambi Pur Freshelle je vo vzduchu.

  Spracoval(a) : Monika
Dátum : 11.4.2012
späť
Späť

Poslať
 

Ambi Pur – spoľahlivá značka, ktorá je známa na celom svete vďaka svojej schopnosti odstraňovať zápach – prináša svoju technológiu odstraňovania zápachu na Slovensko prostredníctvom uvedenia nového Ambi Puru Freshelle na trh. Na rozdiel od bežných osviežovačov vzduchu, ktoré len prekrývajú zápach ťažkými vôňami, Ambi Pur Freshelle vyhľadáva a odstraňuje zápach, zanechávajúc za sebou ľahkú a sviežu vôňu.

 

Vône začínajú kopírovať módne trendy a stávajú sa dôležitou súčasťou bytových interiérov,“ povedal Martin Tomovčík zo spoločnosti Procter & Gamble. „Vďaka novým vôňam vieme domovu vdýchnuť trochu vlastnej osobnosti. Pomocou Ambi Puru Freshelle dokážeme odstrániť nielen zápach, ale tiež osviežiť vzduch ľahkou a sviežou vôňou.“

 

Patentovaná technológia Ambi Puru Freshelle obsahuje zložky, ktoré reagujú na molekuly zápachu, odstraňujú ho a zároveň sviežo voňajú. Ambi Pur Freshelle využíva inovatívny sprejový systém a jednoduchý rozprašovač, ktorý spotrebiteľom umožňuje vychutnávať si svieže vône vo svojich domovoch naozaj pohodlným spôsobom. 

 

Vplyv aromatických látok na ľudský organizmus a ich rôznorodé účinky sú známe už od staroveku a využívajú sa do dnešných čias. Vône ovplyvňujú náladu, evokujú emócie, pôsobia proti stresu a sú schopné spúšťať určité liečebné procesy v tele," povedala psychologička PhDr. Daniela Mináčová.

 

Hovorí sa, že tehotné ženy vnímajú rôzne vône a pachy intenzívnejšie a často sa stane, že sa im isté vône doslova sprotivia. Tehotná Mária Čírová je toho živým príkladom: „Ešte som ani netušila, že som tehotná, ale zdalo sa mi zvláštne, že mi môj dovtedy obľúbený parfum začal prekážať. Musela som ho vymeniť. Jednoducho bol príliš intenzívny. Zaujímavé je, že káva mi vonia stále príjemne a našťastie aj môj partner J."

 

Nový Ambi Pur Freshelle je dostupný v širokej predajnej sieti v týchto variantoch za cenu 3,59 eur: 

  • Citrusy (Citrus and morning)
  • Jarné kvety (Flowers and spring)
  • Levanduľa (Lavender and comfort)
  • Konvalinka (Lilly of the valley and snowdrop)
  • Oceán (Ocean and wind)
  • Borovica (Pine and snow)

 

Rady na dosiahnutie sviežosti.

 

Vôňa pre každé miesto a každý okamih

Každá z vôní Ambi Pur Freshelle dokonalým spôsobom vdychuje jednotlivým miestnostiam u vás doma rozmanitú atmosféru a krásu. Rozvoňajte vašu spálňu relaxačnými vôňami a potešte sa povzbudzujúcou vôňou v obývačke alebo v kuchyni. Vône môžete používať ráno na začiatku nového dňa alebo na uvoľnenie v noci.

 

Prispôsobte si svoj priestor

Farba stien, typ nábytku, osvetlenie a vôňa izby sú veci, ktoré sa dajú ľahko zmeniť a môžu odhaliť to najlepšie, čo sa skrýva v jej obyvateľoch. Ak urobíte z vône Ambi Pur Freshelle a priestorov u vás doma spojencov, vyčaríte si svoj ozajstný a jedinečný domov.

 

Pokrm pre myseľ

Keď dovaríte a najete sa, osviežte vzduch sprejom Ambi Pur Freshelle. Nos prestáva vnímať zápach asi po 15 minútach, takže ak vy už vôňu jedla necítite, neznamená to, že sa ešte nevznáša vo vzduchu. Vašich hostí by pri dverách nemal vítať zápach jedla z minulého dňa.

 

Privoňajte k lepšej ponuke

Ak chcete nájsť tú najvhodnejšiu vôňu, myslite na to, že náš čuch je menej ostrý ráno a jeho citlivosť počas dňa silnie. Veci, ktorých kúpa si vyžaduje „dobrý nos“, si na nákupný zoznam zapíšte až nakoniec. Priatelia sa vám za to poďakujú.

 

Zápach po domácich miláčikoch

Nikto netúži po tom, aby jeho domov mierne zaváňal toaletnou vodou eau de pes. Cenná rada, ako udržať sviežu vôňu vášho domova, znie: Myslite na to, aby miesta, ktoré zapáchajú, boli vždy čo najčistejšie. Záverečnou bodkou po vyčistení týchto miest by mal byť Ambi Pur Freshelle, osviežujúca a prijemná vôňa. Nestriekajte ju však na psa!   

 

Rozžiarte si deň

Máte viac ako jednu vôňu z radu Ambi Pur Freshelle? Na osvieženie priestoru používajte rôzne vône podľa nálady.

 

Šťastné rodiny

Vedeckým výskumom sa potvrdilo, že nepríjemné zápachy majú tendenciu podnecovať agresívne správanie. Svieži a voňavý domov upokojí každý hnev!

 


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!