lady.sk
AKLINIK B 468X60
  * 2022
  * 2021
  * 2020
  * 2019
  * 2018
  * 2017
  * 2016
  * 2015
  * 2014
  * 2013
       December
       November
       Október
       September
       August
       Júl
       Jún
       Máj
       Apríl
       Marec
       Február
       Január
  * 2012
  * 2011
  * 2010
  * 2009
  * 2008
  * 2007
  * 2006
  * 2005
  * 2004
  * 2003
  * 2002
  * 2001
  * 2000

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 3 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Nedeľa, 14. August, , Dnes oslavuje Mojmír
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nové indukčné varné dosky Miele PowerFlex presvedčia výkonom

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 8.2.2013
späť
Späť

Poslať
 

Varenie na indukcii je rýchle, šetrí energiu a získava si čoraz viac priaznivcov. Vďaka technológii PowerFlex od Miele je indukcia o ďalší krok vpred. Varné dosky PowerFlex majú oproti klasickej indukcii niekoľko výhod – dokážu sa flexibilne prispôsobiť použitému riadu. Ak varíte v objemných hrncoch alebo pekáčoch, pracujú na maximálny výkon.

Na varnej doske sa nachádzajú minimálne dve varné zóny PowerFlex, ktoré stlačením jedného tlačidla spojíte do jednej veľkej plochy. Tá sa zvlášť hodí, ak varíte vo veľkých pekáčoch. Vďaka cielenej koncentrácii výkonu sa vám po spustení funkcie TwinBooster ponúka výkon až 7,4 kW. V prípade potreby sa jednotlivé zóny môžu spojiť aj do jednej veľkej okrúhlej zóny. Oceníte to, ak pripravujete jedlo vo veľkom hrnci. Vďaka maximálnemu výkonu 4,5 kW zovrie voda veľmi rýchlo.

Usporiadanie indukčných cievok pod sklokeramikou je v prístrojoch Miele celistvé. Tvorba tepla na dne riadu je veľmi rovnomerná a jeho neustály prenos na pripravovaný pokrm zaručí optimálny výsledok varenia.

Miele ponúka varné dosky PowerFlex v rozličných veľkostiach a prevedeniach, takže si nájdu miesto v každej kuchyni. V závislosti od modelu sú vybavené štyrmi až šiestimi zónami PowerFlex, ktoré podľa potreby spojíte do dvoch, resp. troch veľkých plôch.

Od jednotlivých modelov závisí aj spôsob ovládania. Môžete sa rozhodnúť medzi priamou voľbou alebo komfortnou priamou voľbou. Pri použití klasickej priamej voľby najskôr zapínate senzor jednotlivej varnej zóny a následne na centrálne umiestnenom rade číslic 1 až 9  zvolíte požadovaný výkon.

V prípade komfortnej priamej voľby disponuje každá varná zóna vlastným radom číslic na reguláciu výkonu, ktorý sa však rozsvieti až po zapnutí varnej dosky. Vo vypnutom stave má varná doska čistý dizajn.

Indukčné varné dosky PowerFlex Miele sú vybavené aj ďalšími praktickými detailmi, napr. funkciou Stop&Go. Ak vám pri varení zazvoní telefón alebo zvonček pri dverách, stlačením jediného tlačidla znížite výkon všetkých varných zón na najnižší stupeň, takže vám nič neprihorí. Po návrate stačí opäť jediné tlačidlo a pokračujete tam, kde ste pri varení prestali. Určite oceníte aj funkcie ako kuchynský budík alebo časovač s automatikou vypnutia.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!