lady.sk
AKLINIK B 468X60

REKLAMA
MOBIVENAL banner 109x109 sutaz
 
 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 5 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 6 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 15. August, , Dnes oslavuje Marcela
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Mobilné telefóny menia spôsob nakupovania

  Spracoval(a) : Peter
Dátum : 29.7.2014
späť
Späť

Poslať
 

Prvé outletové centrum na Slovensku ONE Fashion Outlet vo Voderadoch prináša revolúciu v nakupovaní. V rámci centra bolo rozmiestnených viac ako 100 majákov podporujúcich technológiu iBeacon spoločnosti Apple. Tie umožnia zobraziť na mobilnom zariadení zákazníkom cielené aktuálne správy v okamihu a mieste, kedy budú pre nich najviac užitočné.

 

Nová mobilná aplikácia ponúkne zákazníkom informácie, aktuálnu ponuku a zľavy podľa toho, kde sa práve nachádzajú. Ako prvé v Európe s touto novinkou prichádza slovenské nákupné centrum ONE Fashion Outlet vo Voderadoch. Aplikáciu im na mieru vyvíja česká spoločnosť Madeo interactive. 

 

Vďaka mobilnej aplikácii podporujúcej technológiu iBeacon bude obchodné centrum môcť ponúknuť zákazníkom relevantnejšie informácie, ponuku a zapojiť ich do diania v nákupnom centre zábavnou formou. Zákazníci tak budú vždy v obraze. Vďaka sledovaniu ich preferencií sa k nim dostanú iba také správy, ktoré vzhľadom na ich nákupné správanie skutočne očakávajú.

 

„Túto aplikáciu vnímame ako jedinečnú šancu k osloveniu viacerých zákazníkov a zaistenia  ďalšieho rastu nášho centra.“ informuje Michal Bakoš, partner v spoločnosti prevádzkujúci ONE Fashion Outlet.

 

ONE Fashion Outlet vo Voderadoch je prvým outletovým centrom na Slovensku. Projekt v súčasnej dobe sústreďuje na ploche viac ako 15 000 m2 70 obchodov. ONE Fashion Outlet je miesto, kde svetové módne a športové značky ponúkajú bežné i výpredajové produkty za výrazne nižšie ceny so zľavou od 30% do 70%. Je to ale taktiež miesto zábavy a oddychu pre celú rodinu.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!