PORADŇA |
Dnes pribudlo: 0 tém, a 0 reakcií. Včera pribudlo: 0 tém, a 0 reakcií. |
|
|
Štvrtok, 03. Júl,
,
Dnes oslavuje Miloslav |
|
KATALÓG |
Informácie Pridať firmu |
Móda, módne odevy, bielizeň |
Obuv, kabelky |
Módne doplnky, klenotníctva |
Kozmetika, parfuméria |
Skrášľovacie salóny, služby, pobyty |
Zdravie, výživa |
Lidl novinky: Salámy a kabanosy s novými príchuťami
|
|
Spracoval(a) : Gabika
Dátum : 15.10.2014 |
 Späť |
|
 Poslať |
|
|
V sortimente predajní Lidl sa stretávajú zákazníci celkom pravidelne s chutnými novinkami špičkovej kvality za výbornú cenu. Aktuálne sú to salámy Pikok s novými príchuťami a údené a sušené kabanosy. Ochutnajte!
Pikok salámy Capone so zeleným korením, Pepé s papričkami jalapeňos a Pikante – sú určené pre všetkých labužníkov, ktorí majú radi pikantnejšie chute. Špičkovú kvalitu salám podčiarkuje vysoký obsah najkvalitnejšieho bravčového a hovädzieho mäsa – 100 g Pepé a Pikante bolo vyrobených zo 129 g, 100 g Capone zo 128 g mäsa.
Pikok Hydinovo-bravčové kabanosy – údené a sušené kabanosy sú vyrobené z čerstvého a kvalitného morčacieho, kuracieho a bravčového mäsa. Na prípravu 100 g výrobku bolo použitých 155 g mäsa. Majú jemnú chuť a môžete ich servírovať s rôznymi dipmi, horčicou, strúhaným chrenom. Jednoducho z nich pripravíte chutné jednohubky s uhorkou, koktailovou rajčinou či olivami.
Diskusia k článku:
|
|
|