lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 3 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 13 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 24. August, , Dnes oslavuje Bartolomej
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Nízke ceny elektra konečne aj v Bratislave. To je OKAY!

  Spracoval(a) : Le
Dátum : 26.8.2011
späť
Späť

Poslať
 

V snahe ponúknuť aj zákazníkom v Bratislave kvalitné elektrospotrebiče za nízke ceny, otvorila spoločnosť Okay elektrospotrebiče 25. augusta predajňu aj v hlavnom meste. Predajňa v obchodnom centre HM Tesco na Zlatých Pieskoch  je druhou predajňou v novom koncepte. Ten by mal priniesť moderný dizajn, lepšiu orientáciu vďaka prehľadnej navigácii a tým aj jednoduchší nákup.

 

„S expanziou spoločnosti vyvstali i nové nároky na vzhľad a usporiadanie nových predajní. Preto sme sa rozhodli zmodernizovať koncept tak, aby zodpovedal moderným trendom a prianiam našich zákazníkov. Predajne teraz budú oveľa svetlejšie a prehľadnejšie. Všetko bude prispôsobené tak, aby sa našim zákazníkom nakupovalo ešte príjemnejšie. Upravili sme nielen vzhľad, ale i usporiadanie. Zákazníci nájdu požadovaný tovar rýchlo a bez problémov.“ hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti OKAY Elektrospotrebiče, Luděk Kováč.

 

Prehľadnejšie usporiadanie predajne by malo uľahčiť zákazníkom nákup na ploche takmer 1100 m2. Ide o prvú predajňu v Bratislave a 29. na Slovensku.

 

Pri príprave nového konceptu sme sa držali našej osvedčenej filozofie. Cieľom nebolo vytvoriť luxus, ale príjemné, funkčné prostredie na nákup elektrospotrebičov. V súlade s našou filozofiou tiež platí, že sa tento krok nepremietne do konečných cien pre zákazníka,“ dodáva Luděk Kováč.

 

V posledných rokoch eviduje spoločnosť vo svojich predajniach každoročne vyše 2 milióny zákazníkov. Zrejme aj preto, že v ponúkanom sortimente sú výrobky všetkých svetových značiek za nízke ceny prístupne všetkým. A to či už ide o bielu alebo čiernu techniku, IT zariadenia alebo malé spotrebiče.


Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!