| PORADŇA |
Dnes pribudlo: 0 tém, a 0 reakcií. Včera pribudlo: 0 tém, a 0 reakcií. |
| |
|
|
Utorok, 26. Máj,
,
Dnes oslavuje Dušan |
|
| KATALÓG |
Informácie Pridať firmu |
| Móda, módne odevy, bielizeň |
Obuv, kabelky |
Módne doplnky, klenotníctva |
Kozmetika, parfuméria |
Skrášľovacie salóny, služby, pobyty |
Zdravie, výživa |
|
Štvorčatá ošetrované kozmetikou babylove
|
| |
Spracoval(a) : Jana Osuská
Dátum : 28.11.2008 |
 Späť |
|
 Poslať |
|
|
Koncom októbra sa v bratislavskej nemocnici narodili manželom Kyselicovým z Trenčianskych Teplíc štvorčatá. Pravdepodobnosť takéhoto pôrodu je jedna k pol miliónu a tehotenstvo sa považuje za rizikové. No v tomto prípade prebehla radostná udalosť bez komplikácii a na svet prišli štyri zdravé bábätká - Ondrík, Petrík, Hanka a Janka. Spoločnosť dm drogerie markt považuje sociálnu pomoc za súčasť svojho poslania, a tak je prirodzené, že podala pomocnú ruku aj šťastným rodičom v ich nových milých starostiach. Začiatkom novembra odovzdala oblastná manažérka dm drogerie markt Anna Chlebáková šťastným rodičom Milošovi a Andrei Kyselicovcom poukaz na neobmedzený odber babylove kozmetiky počas jedného roka.
Táto situácia so sebou prináša aj množstvo nových starostí a problémov. Najmä enormne zvýšený finančný nápor na rozpočet domácnosti sa javí ako najväčší problém. Na šťastie aj u nás je stále veľa dobrých ľudí a subjektov, ktoré cítia a konajú správnym smerom. Nepochybne medzi ne patrí aj spoločnosť dm drogerie markt, ktorá si veľmi dobre uvedomuje, že úspech je spojený so spoločenskou zodpovednosťou a okrem tvorby zisku je dôležitá aj sociálna angažovanosť ako prostriedok všeobecného zlepšovania atmosféry v spoločnosti.
„Chceme Vám poďakovať za prejavený záujem a pomoc v situácii, ktorá nastala po narodení našich štvorčiat. Sme nesmierne vďační, že v dnešnom čase sa nájdu spoločnosti ako i jednotlivci, ktorí sú ochotní pomôcť druhým ľuďom v ich neľahkých situáciách. Môžeme Vás ubezpečiť, že Vami vynaložené prostriedky budú v plnej miere použité na účel, pre ktorý boli poskytované a to pre skvalitnenie života Janky, Hanky, Ondrejka a Peťka. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme!“, napísali spoločnosti dm drogerie markt šťastní rodičia Kyselicoví.
Pod značkou babylove je v ponuke kompletný sortiment kvalitných a cenovo výhodných detských produktov, plienok a doplnkov. Všetky tieto produkty sú vyrábané s ohľadom na potreby jemnej detskej pokožky, neobsahujú farbivá a kde je to možné, ani konzervačné látky. Babylove plienky sú špeciálne vyrobené v niekoľkých veľkostiach tak, aby spĺňali všetky potreby postupného vývoja dieťaťa. Poskytujú príjemný pocit sucha, keďže buničina rýchlo odvádza vlhkosť do jadra plienky a savý materiál spoľahlivo viaže vlhkosť. Dobrá znášanlivosť s detskou pokožkou je garantovaná. Nepoužíva sa latex, ale flaušová buničina. Babylove plienky majú mäkké zapínanie, spoľahlivú bočnú ochranu a široké a pružné okraje s elastickým zakončením, ktoré sa prispôsobia detskému telu.
Diskusia k článku:
to je super podpora, nech su štvorčiatka zdravé a určite začne rodina mat super veselé vianoce, ratolesti sa o to rok čo rok postaraju Neregistrovaný - daniela, 7.12.2008 07:04
|
|
|