lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
0 tém, a 0 reakcií.
Včera pribudlo:
1 tém, a 16 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Sobota, 04. Júl, , Dnes oslavuje Prokop
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Vychutnajte si svoje malé hriechy!!!

  Spracoval(a) : Vlasta Ševčíková
Dátum : 30.7.2007
späť
Späť

Poslať
 

Každá žena si užíva chvíle, keď sa v nej prebudí zmyselnosť alebo divokosť. Chvíle, keď hreší sama pre seba a keď si môže vychutnať zakázané ovocie. A ktoré sú najobľúbenejšie hriechy žien? Značka Magnum uskutočnila celosvetový prieskum a výsledky sú skutočne zaujímavé.

Aké sú najobľúbenejšie hriechy žien?

Podľa prieskumu, ktorý se realizoval v 20 krajinách sveta, vyplynulo, že najobľúbenejším ženským hriechom sú tajné nočné návštevy chladničky. Na druhom mieste sa umiestnila konzumácia čokolády pod zámienkou, že je pre nás zdravá. V Českej republike zvíťazilo nenápadné rozopnutie horného gombíka na košeli, keď sa objaví niekto, o kom si myslíme, že je prítažlivý. Na druhom mieste sa umiestnila návšteva internetových stránok pre dospelých a tretie miesto obsadilo tajné maškrtenie čokolády.

Novinka Magnum Double Chocolate

Magnum Double Chocolate je najnovšou zmrzlinou nami takej obľúbenej značky. Je to čokoládová zmrzlina v čokoládovom kréme obalená vynikajúcou mliečnou čokoládou. Zmrzlinu nájdeme v luxusnom obale s pohodlným drievkom Magnum a so značkou kvality M na obale. Je to jednoducho novinka, kvôli ktorej zabudneme na všetky ostatné obľúbené hriechy.

Zmrzlina Magnum

Lahodná zmrzlina Magnum je jedným z hriechov, ktorému neodolá žiadná zmyselná žena. Krémová zmrzlina je zabalená do krehkej čokolády vyrobenej z najkvalitnejších kakaových zŕn a označená písmenom ´M´ symbolizujúcim vysokú kvalitu. Málokto vie, že už starí Aztékovia považovali čokoládu za pokrm bohov a vždy, keď ochutnáte jednu z príchutí zmrzliny Magnum, si aj vy budete pripadať ako bohyňa.

Magnum teraz na trhu ponúka nielen novinku Magnum Double Chocolate, ale aj Magnum Classic, Magnum Almond, Magnum White a ďalšie. Odhoďte zábrany a zamaškrťte si kedykoľvek sa vám zachce, veď napríklad Magnum Classic má podobné množstvo kalórií ako pol tabuľky čokolády.

www.algida-magnum.cz


Diskusia k článku:

Zľava 3% s mojím kupónom jsg2eqjs. Kúpiť KONTAKTNÉ ŠOŠOVKY na www.sosovky-kontaktne.sk sa vyplatí. Majú super ceny a dopravu zadarmo (nad 1 980 Sk). www.sosovky-kontaktne.sk
Neregistrovaný - Kaiki, 3.8.2007 08:51
Magnum double chocolate je vynikajúci, tak strašne dobručký, zatiaľ najlepší zo všetkých magnumov
Neregistrovaný - KATKA, 13.8.2007 19:33
That's an astute asnewr to a tricky question
Neregistrovaný - Pattama, 17.5.2012 12:47, stevet(`na`)pwlcpa.com
Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!