lady.sk
AKLINIK B 468X60

 
Napíšte nám svoje otázky, pripomienky, návrhy, nápady, požiadavky na redakcia(`na`)lady.sk
 
PRIHLÁSENIE


  Zapamätať heslo

Nová registrácia
Zabudnuté heslo

Registráciou získavate ochranu mena v poradni a v komentároch k článkom.
 
PORADŇA

Dnes pribudlo:
1 tém, a 21 reakcií.
Včera pribudlo:
0 tém, a 55 reakcií.

 
Z ARCHÍVU
 
Pondelok, 26. Október, , Dnes oslavuje Demeter
  KATALÓG Informácie    Pridať firmu 
Móda, módne odevy, bielizeň Obuv, kabelky Módne doplnky, klenotníctva Kozmetika, parfuméria Skrášľovacie salóny, služby, pobyty Zdravie, výživa
Pred milovaním sa zbavte stresu

  Spracoval(a) : Martina Jeníková
Dátum : 16.10.2002
späť
Späť

Poslať
 

Stres a neodbytné myšlienky akéhokoľvek druhu môžu byť dokonalým vrahom vášne a radosti z milovania. Poradíme vám, ako ich môžete zo svojej hlavy aspoň na chvíľku vyhnať a opäť si naplno začať užívať sexu.
 
Očistný rituál
Voda má zázračnú moc odplaviť z nás všetky negatívne energie. Preto si skúste po návrate z práce na chvíľku vojsť pod sprchu. Pritom si predstavte, ako z vás voda odplavuje všetku únavu, strach, zlosť, negatívne emócie – skrátka všetko zlé, čo na vás nalepilo za celý deň.
Pohyb pomáha
Mnoho ľudí si myslí, že fyzická aktivita sexu neprospieva. To ale nie je pravda. Najmä v období, keď trpíme stresom, je vplyv pohybu na ľúbostný život jednoznačne pozitívny. Z tela vyplaví všetky stresové hormóny , okysličí všetky orgány a dokonale prečistí hlavu. Ak kvôli pracovnému vyťaženiu nemáte na športovanie čas, skúste cestou z práce napríklad vystúpiť o zastávku skôr a urobiť si krátku, ale svižnú prechádzku.
Pokec ako rituál
Ženy sa na rozdiel od mužov zbavujú stresu a starostí tým, že o nich rozprávajú. Čo keby ste si s partnerom zaviedli malý rozprávací rituál? Pred milovaním si spolu sadnite alebo ľahnite a aspoň desať minút sa zhovárajte o svojich starostiach. Vysvetlite svojmu partnerovi, že je pre vás veľmi dôležité, aby vás počúval, ale nesnažil sa navrhnúť riešenie vašich problémov.
Fantazírujte o sexe
Nesústreďte sa na samotné milovanie. Radšej popustite uzdu aj tým najdivokejším sexuálnym fantáziám. Začať s nimi môžete už predtým, ako vôbec vstúpite do spálne – tak sa aspoň správne naladíte na sex. Je dobré, ak môžete aspoň časť svojich sexuálnych fantázií zdieľať s partnerom, ale nie je to nevyhnutné.
Hrajte sa
Ak je to len trocha možné, priveďte svojho partnera k tomu, aby s vami počas sexu komunikoval. Ak sa uzavrie do seba a sústredí len na svoj výkon, aj vaše myšlienky budú utekať. Je ideálne, ak ste schopní nebrať sex smrteľne vážne, ale skôr sa pri ňom hrať, smiať sa a experimentovať.
Urobte si pekný večer
Aspoň raz týždenne si urobte pekný spoločný večer . Vyberte sa do reštaurácie, alebo si doma pripravte romantickejšiu večeru pri hudbe a rozprávajte sa o všeličom možnom. Je to najlepší spôsob, ako sa naladiť na uspokojivé milovanie.

Diskusia k článku:

Príspevok :
Autor :
E-mail :
Prispievate ako neregistrovaný používateľ. Prihlásiť sa môžete v ľavom stĺpci.
NAJČÍTANEJŠIE
 
REKLAMA
BIOTRUE banner 109 sutaz
 
REKLAMA
 
PARTNERI
Slovensky paraolypijsky vybor
 
NAJNOVŠIE
 
HĽADAŤ

v článkoch
v poradni
v katalógu
 
LADY emailom
V prípade že máte záujem pravidelne odoberať spravodajstvo z nášho servera, prosím zadajte vašu e-mailovú adresu a stlačte tlačítko Prihlás.

 
 
(c)2016 Fornet. Všetky práva vyhradené. redakcia(`na`)lady.sk
Nezodpovedáme za obsah príspevkov pridaných zvonku!!!