Lidl tipy na Valentína: Pre teba s láskou...
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 13.2.2017 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Prejavov lásky svojmu partnerovi či partnerke nie je nikdy dosť - a nielen na Valentína. Pridajte k láskyplnému vyznaniu a objatiu aj malý darček. Z bohatého valentínskeho sortimentu za skvelé ceny v sieti predajní Lidl si od 6. februára určite vyberiete a tohtoročný deň sv. Valentína môže byť pre vás ten najkrajší.

Prejavov lásky svojmu partnerovi či partnerke nie je nikdy dosť - a  nielen na Valentína.  Pridajte k láskyplnému vyznaniu a objatiu aj malý darček. Z bohatého valentínskeho sortimentu za skvelé ceny v sieti predajní Lidl si od 6. februára určite vyberiete a tohtoročný deň sv. Valentína môže byť pre vás ten najkrajší.

 

For you Cherry Liqueur Chocolates

Srdce plné lahodných višní v čokoláde je skvelým začiatkom romantického valentínskeho večera. Sladké chvíle si môžete vychutnávať spoločne.

 

For you Mousse d´amour

Aj takto môže chutiť láska. Nadýchaná pena z tej najjemnejšej čokolády z predajne Lidl vás aspoň na chvíľu prenesie do romantických zákutí Paríža. Ochutnajte ju s privretými viečkami a nechajte sa unášať čokoládou a láskou.

 

For you Choux Buns with cherry & creamfilling

Mrazené bochníčky plnené sviežimi višňami a vanilkovým krémom sú skvelým tipom na valentínsky dezert pre spoločnú oslavu. Nájdete ich v mraziacich boxoch v predajniach Lidl.

 

For you Strawberry Heart

Si stredobodom môjho vesmíru – povie jej alebo jemu za vás srdce na dlani. Napríklad aj takéto sladké, jahodové. Doprajte si ho spoločne so šálkou čaju či kávy. Táto chvíľa bude patriť iba vám dvom.

 

Meradiso Deka so srdiečkami

Je to milý a zároveň aj praktický darček. Mäkká  deka z mikrovlákna príjemne zahreje v chladnejších dňoch. Vybrať si môžete z viacerých farebných odtieňov a kombinácií. Dostanete ju kúpiť  v rozmeroch 150 x 200 cm.

 

Esmara Lingerie Saténový župan

Ľahučký saténový župan v červeno-čiernej kombinácii sa bude páčiť jej i jemu. Tento štýlový doplnok spoločného (nielen) valentískeho večera si môžete zvoliť aj v iných farebných kombináciách.

Plyšové zvieratko so srdiečkom

Pri pohľade na plyšovú myšku so srdiečkom sa roztopí nejedno dievčenské srdiečko. A ak sa náhodou myší bojí,  skúste to so psíkom, medveďom alebo ježkom.

 

Melinera Fotorámik

Ty a ja, my dvaja patríme k sebe! Fotorámiky na zavesenie i postavenie dostanete kúpiť vo viacerých vzoroch i farbách. Skrášlite si spoločné bývanie alebo aj pracovný stôl.

 

 

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.