Nízkokalorické stolové sladidlo DiaChrom
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 28.6.2015 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

DiaChrom je nízkokalorické stolové sladidlo, ktorého najväčšou prednosťou je to, že vedľa sladiacej zložky obsahuje naviac biochemicky vysoko aktívny glukózotolerančný faktor.

DiaChrom je nízkokalorické stolové sladidlo, ktorého najväčšou prednosťou je to, že vedľa sladiacej zložky obsahuje naviac biochemicky vysoko aktívny glukózotolerančný faktor.

 

Súčasťou tohto faktoru je trojmocný chróm, ktorý sa zapája do mechanizmov vedúcich k zachovaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Chróm súčasne prispieva k zachovaniu normálneho metabolizmu makronutrientov, teda nielen cukrov, ale aj bielkovín a tukov. Má tiež vynikajúcu chuť veľmi podobnú cukru a bez nepríjemných pachutí.

 

DiaChrom je vhodný v rámci diétnych opatrní pri ochoreniach akými sú cukrovka alebo vysoký cholesterol. Nie je však určený len pre diabetikov, ale aj pre všetky osoby, ktoré z akýchkoľvek dôvodov obmedzujú príjem cukru v potrave a chcú sladiť zdravo.

 

DiaChrom 600 obsahujem 600 tabliet, každá tabletka má sladivosť odpovedajúcu cca 4,4 g cukru (veľka kocka cukru) ale má o 96,6% nižšiu kalorickú hodnotu.

Energetická hodnota 1 tabletky je iba 3,3 kJ (0,77 kcal). Orientačná cena 10,00 euro.

 

 

DiaChrom so sukralozou

 

Jedná sa o nízkokalorické stolové sladidlo novej generácie, ktorého sladiacou zložkou je sukralóza. Sukralóza je vyrobená z cukru, chutí ako cukor, ale nemá žiadnu kalorickú hodnotu a nepodporuje vznik zubného kazu. Je stabilná pri vysokých teplotách, preto je vhodná nielen na sladenie nápojov, ale aj k pečení a zaváraní bez akýchkoľvek obmedzení (je možné ju používať v kombinácii s práškom do pečiva alebo jedlou sódou.

 

 

 

DiaChrom so steviolglykosidy

 

DiaChrom so stéviou obsahuje ako sladiacu zložku steviol-glykozidy, čo sú extrakty z listov rastliny Stévia rebaudiana Bertoni, poskytujúci zdravú prírodnú alternatívu za repný cukor. Navyše je obohatený o špeciálne biochemicky vysoko aktívny komplex (označovaný ako glukózotolerančný faktor, GTF), ktorého aktívnou zložkou je trojmocný chróm, ktorý sa podieľa na zachovaní normálnej hladiny glukózy v krvi.

 

www.diachrom.com

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.