Lyžiarke Veronike Velez-Zuzulovej drží palce aj UNIQA poisťovňa, a.s.
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 11.12.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Najúspešnejšiu slovenskú reprezentantku v alpskom lyžovaní Veroniku Velez-Zuzulovú zradilo opäť koleno. Pre zranenie musela vynechať nedeľnajší druhý slalom novej sezóny Svetového pohára žien v Aspene. Operačnému zákroku sa podrobí zajtra v Bratislave. Generálnym partnerom Velez-Zuzulovej je už jedno desaťročie UNIQA poisťovňa, a.s., ktorá jej drží palce a praje skorý návrat na zasnežené svahy.

Najúspešnejšiu slovenskú reprezentantku v alpskom lyžovaní Veroniku Velez-Zuzulovú zradilo opäť koleno. Pre zranenie musela vynechať nedeľnajší druhý slalom novej sezóny Svetového pohára žien v Aspene. Operačnému zákroku sa podrobí zajtra v Bratislave. Generálnym partnerom Velez-Zuzulovej je už jedno desaťročie UNIQA poisťovňa, a.s., ktorá jej drží palce a praje skorý návrat na zasnežené svahy.

Najlepšia slovenská zjazdárka si poranila ľavé koleno počas tréningu koncom minulého týždňa. Zranenie si vyžiadalo operáciu, ktorú podstúpi Veronika v priebehu stredy na špecializovanej bratislavskej klinike. Podľa rozsahu zranenia nie je potrebná dlhšia rehabilitácia, v polovici mesiaca by sme mohli Veroniku vidieť stáť opäť na lyžiach.

 


 „Stáli sme pri Veronike nielen v čase najväčších úspechov, ale i v časoch horších a stojíme pri nej aj v súčasnosti. Držíme jej palce počas operácie i rekonvalescencie a prajeme jej skorý návrat a veľa šťastia na lyžiarskych svahoch,“ hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ UNIQA poisťovne, a.s. Ing. Martin Žáček, CSc.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.