Zahaľte sa do krémovej peny a nechajte sa opojiť vôňou írskej kávy!
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 22.10.2014 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Milujete vôňu írskej kávy? V tom prípade si môžete dopriať voňavý kávový rituál aj v pohodlí svojej kúpeľne. Povzbudí telo i zmysly a premení sprchovanie ma nevšedný zážitok. Vyskúšajte vôňu írskej kávy na vlastnej koži.

Milujete vôňu írskej kávy? V tom prípade si môžete dopriať voňavý kávový rituál aj v pohodlí svojej kúpeľne. Povzbudí telo i zmysly a premení sprchovanie ma nevšedný zážitok. Vyskúšajte vôňu írskej kávy na vlastnej koži.

 

AROMA RITUAL Írska káva

 

Opojný sprchovací gél Írska káva je novinkou v rade AROMA RITUAL. Pohladí vašu pokožku, zahalí ju do krémovej peny a zanechá ju čistú a zamatovo hebkú. Obsiahnutý kofeín podporuje mikrocirkuláciu v pokožke a dodáva bunkám energiu. Opojná aróma írskej kávy povzbudí telo aj zmysly. Doprajte si vôňu írskej kávy nielen nad vašou obľúbenou šálkou.

  

Zabudnite na okolitý svet a starosti všedného dňa a oddajte sa neodolateľne sviežej vôni rebarbory s jahodami!

 

Máte za sebou ťažký deň a potrebujete osvieženie, alebo sa naopak nemôžete prebudiť do nového dňa? V tom prípade si užite  rebarborovo-jahodový rituál, ktorý vás osvieži a naštartuje nielen vaše telo, ale aj myseľ. Svieži sprchovací gél Rebarbora a jahody z radu AROMA RITUAL je doplnený telovým mliekom! Sprchovací gél bohato pení a zanechá pokožku čistú, jemnú a vláčnu. Svieže telové mlieko Rebarbora a jahody dodáva pokožke optimálnu hydratáciu, zvláčňuje ju, vyživuje a zanecháva jemnú na dotyk. Extrakt z plodov jahôd má adstringentné účinky, osvieži pokožku, tonizuje ju a navracia jej minerály. Svieža rebarborová aróma vám dodá šťavu a naštartuje vaše telo aj myseľ.

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.