Dentalux – komplexná starostlivosť o vaše zuby
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 17.10.2014 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Zdravé a biele zuby, to je sen azda každého z nás. Pomôže nám pritom správna starostlivosť o chrup, ale aj kvalitné kefky, pasty, medzizubné kefky, zubné nite a ústne vody. Všetky tieto pomôcky dentálnej hygieny v špičkovej kvalite, za skvelé ceny a v bohatej ponuke nájdete v predajniach Lidl.

Zdravé a biele zuby, to je sen azda každého z nás. Pomôže nám pritom správna starostlivosť o chrup, ale aj kvalitné kefky, pasty, medzizubné kefky, zubné nite a ústne vody. Všetky tieto pomôcky dentálnej hygieny v špičkovej kvalite, za skvelé ceny a v bohatej ponuke nájdete v predajniach Lidl. 

 

Dentalux zubné kefky – môžete si vybrať z druhov ClassicProfessional. Zubné kefky vyvinuli odborníci tak, aby sme dosiahli čo najdokonalejšie vyčistenie zubov s optimálnym komfortom. Pre deti sú určené kefky Dentalux For kids s ergnomickou rúčkou,  veselými obrázkami v rôznych farebných kombináciách a praktickou prísavkou, takže dieťa môže po umytí zúbkov kefku jednoducho postaviť. Malá hlavička kefky s jemnými štetinami umožní detské zuby dôkladne a pritom šetrne vyčistiť.

 

Dentalux zubné pasty – v ponuke nájdete niekoľko druhov. Zubné pasty Dentalux Complex 3 chránia pred zubným kameňom, kazom a paradentózou. Dostanete ich kúpiť s vôňou mäty alebo s bylinnými výťažkami. Dentalux Complex 5 sú určené na starostlivosť o citlivé zuby, ale aj na prirodzené bielenie. Dentalux Complex 7 poskytuje komplexnú ochranu pre staršie zuby – chráni pred zubným kameňom, kazom, povlakom, paradentózou. Ochraňuje tiež zubné krčky a posilňuje sklovinu.  Zubné pasty Dentalux For kids sú určené pre deti do 6 rokov. Obsahujú fluorid sodný a dostanete ich kúpiť s chuťou „pirátske ovocie“ a šťavnatý pomaranč.

 

Dentalux medzizubné kefky vám pomôžu účinne a šetrne odstrániť zvyšky jedla a zubný povlak z problémových oblastí – obzvlášť z medzizubných priestorov, mostíkov a stálych zubných náhrad. Kúpite ich s priemerom 2,5 mm a 2,5 – 4,5 mm.

 

Dentalux zubná niť s fluórom – je určená pre starostlivosť o medzizubné priestory, kde sa ani jemná medzizubná kefka nedostane a pomáha tak pri dôkladnom čistení  zubov. Môžete si vybrať zubnú niť nevoskovanú s fluórom, alebo voskovanú s fluórom a chuťou mäty.

 

Dentalux ústna voda – pomáha v boji proti zubnému kazu a povlaku, udržiava zdravé ďasná a osviežuje dych. Vybrať si môžete z troch druhov tú, ktorá vám najviac vyhovuje. MINT je bez alkoholu so sviežou chuťou mäty. SENSITIVE  ochráni citlivé zuby pred bolestivou reakciou na studené, horúce, sladké alebo kyslé.  X-TRA MINT posilňuje a chráni zuby pred zubným kazom, obsahuje alkohol.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.