Predstavujeme HTC Desire 510, cenovo dostupný telefón s podporou najrýchlejších 4G sietí
Autor(ka) : Eva
Dátum a čas : 28.9.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Zoznámte sa s novým HTC Desire 510, ktorý dopĺňa produktovú rodinu telefónov Desire so sympatickou cenou. Prednosťou telefónu je najmä podpora 4G siete, ktorá sa postupne rozširuje aj na Slovensku. Najnovší člen Desire rodiny ponúkne okrem technológie LTE tiež výkonný štvorjadrový procesor a kvalitný displej s uhlopriečkou 4,7“, ktorý z neho robí ideálny smartfón pre milovníkov multimédií na cestách.

Zoznámte sa s novým HTC Desire 510, ktorý dopĺňa produktovú rodinu telefónov Desire so sympatickou cenou. Prednosťou telefónu je najmä podpora 4G siete, ktorá sa postupne rozširuje aj na Slovensku. Najnovší člen Desire rodiny ponúkne okrem technológie LTE tiež výkonný štvorjadrový procesor a kvalitný displej s uhlopriečkou 4,7“, ktorý z neho robí ideálny smartfón pre milovníkov multimédií na cestách.  

HTC Desire 510 predstavuje cenovo výhodnú voľbu pre zákazníkov, ktorí si chcú užívať multimédiá bez akéhokoľvek obmedzenia, o čo sa stará podpora sietí 4G. Najnovší štvorjadrový procesor Snapdragon 410 s frekvenciou 1,2 GHz potom zaisťuje bezproblémové prezeranie filmov, surfovanie po internete alebo hranie hier. Vďaka 8 GB integrovanej pamäti a možnosti rozšírenia o microSD karty zostanú všetky vaše obľúbené aplikácie, hudba, hry či filmy vždy po ruke.

 

Displej s uhlopriečkou 4,7“ je dokonalým prostriedkom pre sledovanie videí či hranie hier a výrazne spríjemňuje aj surfovanie po webe. Dôležité správy a aktualizácie zo sociálnych sietí možno navyše pohodlne sledovať cez obrazovku HTC BlinkFeed, ktorú je možné podrobne nastaviť tak, aby vám prehľadný súhrn noviniek čo najviac vyhovoval.

 

HTC Desire 510 sa na trhu objaví vo farbách Terra White a Meridian Grey. Telo tvorí príjemný a pevný polykarbonát. Ide tiež o prvý model z rodiny produktov Desire, ktorý dostane svoj vlastný HTC Dot View kryt. Ten používateľom umožňuje používanie základných funkcií telefónu bez nutnosti kryt otvoriť. Zároveň vyzerá štýlovo a pritom spoľahlivo chráni displej pred poškriabaním. Úlohu operačného systému plní Android vo verzii 4.4 s novou verziou užívateľského prostredia HTC Sense.

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.