SÓJOVÉ REZY SO ŠŤAVNATÝMI BRUSNICAMI: šťavnatý spoločník na cesty
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 28.8.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Letné dni sú tu a Vy plánujete množstvo zaujímavých aktivít? Tradičná pochúťka Sójové rezy, ktorú si určite pamätáte už od detstva, je tu teraz obohatená o kúsky šťavnatých brusníc. Nezabudnite si ju pribaliť na výlety, k vode alebo i pod stan, budete ju mať po ruke vždy, keď Vás prepadne malý hlad alebo si budete chcieť urobiť pauzu na maškrtenie.

Letné dni sú tu a Vy plánujete množstvo zaujímavých aktivít? Tradičná pochúťka Sójové rezy, ktorú si určite pamätáte už od detstva, je tu teraz obohatená o kúsky šťavnatých brusníc. Nezabudnite si ju pribaliť na výlety, k vode alebo i pod stan, budete ju mať po ruke vždy, keď Vás prepadne malý hlad alebo si budete chcieť urobiť pauzu na maškrtenie.

Tyčinka Sojové rezy so šťavnatými brusnicami je tou najlepšou partnerkou pre výpravy do lesov, lúk, k jazeru i do hôr – je tu, keď si chcete zamaškrtiť, zahnať hlad alebo dobiť energiu, a tak pomôže prekonať všetky nástrahy na cestách. Premeňte nostalgické spomienky na detstvo so Sójovými rezmi na Vaše budúce spomienky.

  

 

TIP: Sójové rezy so šťavnatými brusnicami neobsahujú umelé farbivá a konzervanty. 

 

 

 

 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.