Rex odstráni škvrny a bielizni dodá žiarivú bielosť
Autor(ka) : Zuzana
Dátum a čas : 29.5.2013 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Dosiahnuť to, aby bolo oblečenie všetkých členov rodiny vždy žiarivo biele, môže byť veľmi náročné. Škvrny od blata na športovom oblečení, mastnota na golieroch, fľaky od potravín na tričku do školy alebo kečup na obruse sú často nepríjemné.

Dosiahnuť to, aby bolo oblečenie všetkých členov rodiny vždy žiarivo biele, môže byť veľmi náročné. Škvrny od blata na športovom oblečení, mastnota na golieroch, fľaky od potravín na tričku do školy alebo kečup na obruse sú často nepríjemné. Teraz je však pomoc na dosah ruky. Značka pracích prostriedkov Rex od spoločnosti Henkel Slovensko predstavuje nový Rex Power Gel. Vďaka novému zloženiu je ešte hustejší, zároveň sa však veľmi ľahko rozpúšťa a je účinný už pri teplote 30°C, tzn. že pôsobí už od prvej chvíle pracieho cyklu. To so sebou prináša množstvo výhod – možnosť prania pri nízkych teplotách, ktoré je šetrné k vášmu oblečeniu, šetrenie energie a v neposlednom rade je tiež vhodný na ručné pranie.

Nový Rex Power Gel je účinný od začiatku pracieho cyklu a prináša žiarivú bielosť. Navyše pre extra silný účinok ho tiež môžete pred praním aplikovať priamo na odolné škvrny. Vďaka novej hustejšej gélovej konzistencii nový Rex Power Gel najprv priľne na najodolnejšie škvrny, následne sa vo vode okamžite rozpustí a účinne tak odstráni stopy drobných nehôd z celého týždňa. Bielizeň preto zostáva bez škvŕn a žiarivo biela.

„Nový Rex Power Gel sleduje narastajúci trend v používaní tekutých pracích prostriedkov, ktoré v dnešnej dobe používa už viac ako 50 % Západoeurópanov,“ hovorí Jana Očadlíková, manažérka marketingu divízie Pracích a čistiacich prostriedkov Henkel Slovenko.

Nový Rex Power Gel je dostupný v troch variantoch: Japanese Garden Color s exkluzívnou kvetinovou vôňou vzdialených japonských záhrad, Amazonia Freshness so sviežosťou amazonského pralesa a Green Tea & Jasmine s esenciálnymi olejmi a dlhotrvajúcou jemnou vôňou zeleného čaju, nežných a zároveň zvodných jazmínových kvetov.

Vďaka zloženiu 3xAction prináša efektívne trojité riešenie pre dokonale čisté oblečenie   bez škvŕn. Po prvé odstraňuje odolné škvrny, a to i pri nízkych teplotách, po druhé udržuje žiarivú bielosť a jasné farby oblečenia a po tretie pôsobí na moderných vláknach ako ochranný štít, vďaka ktorému nové nečistoty k látke veľmi nepriľnú©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.