Osviežujúce riešenie pre mastné vlasy
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 30.9.2011 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Podľa uskutočnených prieskumov1 s problémom mastných vlasov dnes bojuje každá tretia žena. Vlasy sa stávajú mastnými, keď pokožka hlavy produkuje príliš veľa mazu – voskovej látky, ktorá v primeranom množstve udržuje naše vlasy pružné, jemné a vodeodolné. Jej nadmerné množstvo môže zanechať vlasy na pohľad ťažké, fádne a bez života. Popritom môže mastné vlasy spôsobiť aj ich príliš časté umývanie. Tak či tak, ak sa vaše vlasy príliš rýchlo mastia, je veľmi dôležité nájsť si vhodný šampón, ktorý ich hĺbkovo vyčistí a zároveň je aj veľmi jemný ku pokožke hlavy. Experti na starostlivosť o vlasy Schwarzkopf & Henkel preto prichádzajú s riešením v podobe nového radu Schauma Cotton Fresh – unikátneho šampónu a kondicionéru v spreji, ktoré sú vyvinuté špeciálne na mastné vlasy.

Podľa uskutočnených prieskumov1 s problémom mastných vlasov dnes  bojuje každá tretia žena. Vlasy sa stávajú mastnými, keď pokožka hlavy produkuje príliš veľa mazu – voskovej látky, ktorá v primeranom množstve udržuje naše vlasy pružné, jemné a vodeodolné. Jej nadmerné množstvo môže zanechať vlasy na pohľad ťažké, fádne a bez života. Popritom môže mastné vlasy spôsobiť aj ich príliš časté umývanie. Tak či tak, ak sa vaše vlasy príliš rýchlo mastia, je veľmi dôležité nájsť si vhodný šampón, ktorý ich hĺbkovo vyčistí a zároveň je aj veľmi jemný ku pokožke hlavy. Experti na starostlivosť o vlasy Schwarzkopf & Henkel preto prichádzajú s riešením v podobe nového radu Schauma Cotton Fresh – unikátneho šampónu a kondicionéru v spreji, ktoré sú vyvinuté špeciálne na mastné vlasy.           

Nový šampón na mastné vlasy Schauma Cotton Fresh s inovatívnou receptúrou s výťažkami z bavlny a aloe vera z vlasov odstraňuje nadmernú mastnotu a zároveň je jemný aj voči pokožke hlavy – pre dokonalý osviežujúci účinok až do 48 hodín. 

Šampón s miernym pH pomáha regulovať nadmernú tvorbu kožného mazu, aby vlasy náchylné k mastneniu získali intenzívnu osviežujúcu starostlivosť a žiarili leskom a vitalitou. Receptúry radu Schauma Cotton Fresh neobsahujú oleje a silikóny a preto sú vhodné na pravidelné umývanie vlasov.  

Nový rad Schauma Cotton Fresh je inšpirovaný dvoma najšetrnejšími prírodnými zložkami - bavlnou a aloe vera. Bavlna rastie v tropických a subtropických oblastiach po celom svete. Disponuje vysoko absorpčnými schopnosťami a je šetrná k pokožke. Aloe vera je bohatým zdrojom minerálov a je  cenené pre svoje liečivé a upokojujúce vlastnosti, vďaka čomu predstavuje ideálnu zložku pre citlivú pokožku. Výťažky z bavlny obsiahnuté v receptúre Schauma Cotton Fresh odstraňujú z vlasov mastnotu pre ich dlhotrvajúcu sviežosť a aloe vera upokojuje a ošetruje citlivú pokožku hlavy. 

Ľudia s mastnými vlasmi sa často vyhýbajú používaniu kondicionéru, ktorý môže vlasy preťažiť, čím ich robí ešte mastnejšími. Nový rad Schauma Cotton Fresh prináša nezmývateľný kondicionér v spreji,  špeciálne vytvorený na udržanie mastných vlasov vo skvelej kondícii. Jemná receptúra balzamu,s výťažkom z bavlny odstraňuje z vlasov prebytočný maz, zatiaľ čo sa aloe vera šetrne stará o vlasy bez toho, aby boli zaťažované. Výsledkom sú zdravé a krásne vyzerajúce vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú.  

Nový rad Schauma Cotton Fresh je od septembra dostupný vo väčšine predajní ako šampón (250ml, 400ml) a nezmývateľný kondicionér v spreji (200ml). Doprajte vašim vlasom skvelú kombináciu výťažkov z bavlny a aloe vera v boji proti mastnote a dodajte im krásny vzhľad a sviežosť.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.