Sirupy Jupí v minivrecúškach – skvelá novinka na výlety, turistiku, k športu aj na chalupu
Autor(ka) : Monika
Dátum a čas : 3.8.2011 00:00
Kategória : Výživa
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Rozhodujete sa, či sa cez víkend vyberiete na výlet, turistiku, na chalupu alebo len tak na bicykel, kúpalisko či zašportovať si? Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, poriadne si to užite – aj s novinkou, ktorú pre vás pripravil sirup Jupí - praktické vrecúška so sirupom, ktoré môžete mať vždy pri sebe. S pohárom vody osviežia, uhasia smäd a zaženú chuť na niečo sladké.

Rozhodujete sa, či sa cez víkend vyberiete na výlet, turistiku, na chalupu alebo len tak na bicykel, kúpalisko či zašportovať si? Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, poriadne si to užite – aj s novinkou, ktorú pre vás pripravil sirup Jupí - praktické vrecúška so sirupom, ktoré môžete mať vždy pri sebe. S pohárom vody osviežia, uhasia smäd a zaženú chuť na niečo sladké.

 

Ešte ste ich neochutnali? To by ste teda mali. Sirupy Jupí chutia ako od starej mamy. Spomínate si ešte na krásnu vôňu a chuť starkinho malinového sirupu?  Presne tak vonia sirup Jupí malina s pridaným extraktom z lipového kvetu. Ak máte radšej lákavú zmes lesného ovocia s čučoriedkami alebo sviežeho pomaranča s extraktom exotického pomarančového kvetu – nech sa páči! V jednom balení Jupí sirup mix nájdete práve tento koktail obľúbených chutí – po päť praktických vrecúšok v chutiach malina, lesná zmes a pomaranč.

 

Minivrecúška sú skvelá vec, pretože ich môžete mať vždy a prakticky všade poruke. Sú malé  a pevné, takže sirup je v bezpečnom obale aj na cesty. Určite si ich obľúbia deti, keď si budú môcť samé pripraviť pohár s nápojom alebo poliať zmrzlinu či palacinky ovocným sirupom. Jedno vrecúško postačí na prípravu 2 dl chutného nápoja, ale nielen na to...

 

Sirupy v súčasnosti zažívajú renesanciu a spotrebitelia ich už nepoužívajú výhradne iba na prípravu ochuteného nápoja, ale aj ako prísady do miešaných nápojov, dezertov, alebo dekoráciu zmrzlinových pohárov. Preto sme v spolupráci s naším vývojom pripravili pre všetkých milovníkov sirupov Jupí minivrecúška, ktoré spĺňajú požiadavky moderného človeka na kvalitný produkt v balení primeranom jeho aktuálnym potrebám,“ hovorí Lucia Rolincová, Junior Brand Specialist pre značku Jupí, Jupík a Snipp, Kofola a.s., Rajecká Lesná.  Sirup Jupí je okrem nových minivrecúšok na slovenskom trhu dostupný v baleniach 0,69 l PET pre domácu spotrebu a 3 l kanister, napr. pre školy, letné tábory...©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.