Buď štýlová s Kotex
Autor(ka) : Gabika
Dátum a čas : 19.8.2010 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Značka Kotex vznikla v spoločnosti Kimberly-Clark na začiatku dvadsiateho storočia a jej doménou sú dámske menštruačné tampóny. Kotex svoje produkty stále vyvíja a vďaka početným inováciám poskytuje svojim spotrebiteľkám maximálnu slobodu pohybu a pohodlia.

Značka Kotex vznikla v spoločnosti Kimberly-Clark na začiatku dvadsiateho storočia a jej doménou sú dámske menštruačné tampóny.

Kotex svoje produkty stále vyvíja a vďaka početným inováciám poskytuje svojim spotrebiteľkám maximálnu slobodu pohybu a pohodlia.

Spoľahlivosť a praktičnosť však nie sú jedinými argumentmi prečo túto značku vyskúšať. Teraz s Kotex získate skvelý darček v podobe pôvabnej kovovej krabičky, do ktorej elegantne schováte tampóny a zabránite tak ich rozkotúľaniu po dne kabelky. Mini dózu získate zadarmo pri zakúpení balenia 32 kusov tampónov.

Tým ale potešenie a zábava nekončia. V rámci tejto špeciálnej ponuky sa môžete zúčastniť tiež súťaže “Buď štýlová s Kotex“. Pokiaľ sa vyfotíte vo farbách Kotex, spolu so zmienenou kovovou krabičkou, a fotografiu umiestnite na www.budstylovaskotex.cz, môžete vyhrať luxusný deň v Prahe.

 

A ako taký deň vypadá?

Za doprovodu módneho štylistu navštívite vybrané obchody s oblečením a doplnkami, kde si budete môcť vybrať trendové kúsky v hodnote 5 000 Kč. Zavítate tiež k vizážistke, ktorá sa postará o profesionálne nalíčenie a vytvorenie sexy účesu. Štýlový deň i vzhľad ukončíte luxusnou večerou pre dve osoby.

Pre víťazku mimo českú metropolu bude zaistená doprava aj ubytovanie v štýlovom hotely.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.