Yessica
Autor(ka) : Miriam Kuhlová
Dátum a čas : 25.5.2007 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Svieža, ženská, nezávislá, moderná móda. Yessica u C&A je značkou pre mladú ženu a pre ženu, ktorá mladou zostala. Je nezávislá a podčiarknuto femininná. Yessica vyžaruje sebadôveru a svieži dojem. Je vynikajúcou kombináciou aktuálneho módneho štýlu s nenútenou nákupnou atmosférou. Nie je preto divu, že všetky moderné ženy reagujú na slovo Yessica krátkym a stručným – ÁNO.

Svieža, ženská, nezávislá, moderná móda. Yessica u C&A je značkou pre mladú ženu a pre ženu, ktorá mladou zostala. Je nezávislá a podčiarknuto femininná. Yessica vyžaruje sebadôveru a svieži dojem. Je vynikajúcou kombináciou aktuálneho módneho štýlu s nenútenou nákupnou atmosférou. Nie je preto divu, že všetky moderné ženy reagujú na slovo Yessica krátkym a stručným – ÁNO.

Yessica - Facility
S elegantnou ľahkosťou vchádza do ďalšieho leta Yessica. Romantické aspekty, hravé elementy a náznak retra, ktoré sa inšpirujú hlavne u štýlu Empire, pôsobia oveľa subtílnejšie a krehkejšie ako v minulosti. Toto sa podčiarkuje ušľachtilo pôsobiacou farebnou kombináciou, ktorá sa sústreďuje na krémové a príznačné sivé odtiene, zvýraznené prostredníctvom zafarbenia make-upu. Siluetu aj tu stavia do popredia hra s objemom. Platí pravidlo: Od širokého hore k úzkemu dolu, ale aj naopak, od úzkeho hore k širokému dolu. No nikdy nie tvrdé kontrasty, zato plynulé prechody. Takto harmonizujú skrátené bundy s objemnými sukňami. Úzke blejzre sa kombinujú k extra širokým nohaviciam Marlene.

Cez túto módnu story sa ako červená stuha tiahnu štýly Babydoll s vplyvom Empire. Tento look vytvárajú hlavne šaty v zdržanlivej romantike a minimalistickým dotykom retra. Prototypom sú plisované hodvábne šaty s dotykom nostalgie. Drapé, padavý výstrih, plisované a zavinovacie efekty slúžia na skrášlenie, ale bez toho, aby pôsobili nápadne. Rafinovane pôsobia aj priliehavé padavé šaty s krátkou širokou bundou. Napínavo zas kombinácia matnej s lesklou, ale aj priesvitná s nepriehľadnou. Ozdobné highlights dodávajú dekoratívne šály so zlatými efektmi prostredníctvom potlače alebo lurexových vlákien. O dodatočný glanc sa starajú náramky a retiazky s príveskami vo farbe starožitného zlata. Štýlovo zapadajú aj topánky peeptoes v tvare vajíčkovej škrupinky s otvorenou špicou v štýle 50-tych rokov.  K tomu sa hodia malé tašky v tvaroch vrecka s výšivkou.

Yessica - Discovery
Kozmopolitne rozmanitý je Discovery v modernom štýle city-look s koloniálnymi náznakmi a funkčnými aspektmi safari-štýlu. Príťažlivo pôsobia ucelené nadčasové sexy štýly, ktoré okrem inak stroho pôsobiaceho vzhľadu, pôsobia aj žensky.
Modernosť je ďalej zdôraznená prostredníctvom čistého a priliehavého strihu. Toto platí ako pre sexy šaty s korzetom džínsového vzhľadu, trendovo silné krátke overaly, tak aj pre neckholdery s ušľachtilými lurexovými vláknami. Priliehavá úzka sukňa, teraz s vyvýšeným pásom a trakmi presvedčí v letnom denimovom vzhľade. Ako multifunkčné sa osvedčia pletené svetre s metalickými efektmi. City-look dodáva aj kombinácia hotpants s koženými bundami, aj z velúru. Pri nových vzoroch tu nájdeme geometrickú blokovú potlač v troch tónoch.

Inšpirované farbami púšte sa zafarbenie sústreďuje na béžovú, mokka, koňakovú a tabakovú až starožitnú zlatú. Zatiaľ čo toto tónovanie toleruje v textilnej časti ako doplnkovú farbu tmavý denim, pri farebných doplnkoch je oveľa viac otvorené. Tu dotvárajú vzhľad šatky v štýle Grace Kelly v intenzívnych farbách, ako aj trojrohé šatky s háčkovanou bordúrou. Štýlovo sa k tomu hodia šoférske rukavice v mixe háčkovaného s kožou. V súprave sa ponúkajú čižmy, vrecká a opasok v kombinácii plôch z plátna a kože. Alternatívne sa k tomu ponúkajú tašky z imitácie pštrosej usne alebo farebne intenzívne minivaky. Charakteristickým prvkom pri sandáloch je blokový podpätok. Optimálny pohľad garantujú okuliare v štýle Aviator.

Yessica - Euphoria
Biela v lete 2007 sa prezentuje vecne a moderne s presvedčivým vzhľadom urban chic. – S veľkou samozrejmosťou čisto a štýlovo. - Tento look inšpirujú elitné druhy športov. V kontraste s bielou stojí ružová, fialová, zelená a žltá, ktoré sa zúčastňujú prevažne ako zafarbenia doplnkov. Eufória tu znamená moderné, ušľachtilé športové oblečenie s jasným a štíhlym vedením línií. Toto spätne odzrkadľujú nové strihy šiat, ako hodvábne bluzóny alebo klasické spodné tielka. Dôležité pre tento look sú kombinácie z potlače Pucci a geometrických motívov zo 60-tych rokov. Plynulé siluety obzvlášť nadobudnú význam pri použití mäkkého padavého a tenkého materiálu. U mužov naberie nový význam vzhľad v obleku. Ležérne sa k ultra ľahkým sakám kombinujú bermudy alebo pohodlné ľanové nohavice. Klasika leta 2007 pôsobí moderne a menej formálne ako v minulosti.
 ©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.