DŽÍNSY S XFIT LYCRA® SÚ ZASE O NIEČO POHODLNEJŠIE A OMNOHO LEPŠIE SADNÚ!
Autor(ka) : Monika Mičúchová
Dátum a čas : 4.4.2007 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Spoločnosť INVISTA v spolupráci s poprednými svetovými módnymi návrhármi predstavila na prestížnom týždni módy Milano Moda Donna svoju úplne novú patentovanú technológiu spracovania denimu s XFIT LYCRA®. S prímesou vlákna XFIT LYCRA® sú džínsy nielen pohodlnejšie, ale navyše skvelo sadnú. O tom sa mohli presvedčiť návštevníci denimového štúdia, ktoré sa nachádzalo v tesnom susedstve hlavných prehliadkových mól a INVISTA v ňom predviedla pestrú zmes džínsových kreácií popredných módnych návrhárov a značiek, akými sú napríklad Marithé + François Gribaud, Love Therapy by Elio Fiorucci, Lab Pal Zileri, Tim Van Steenbergen, Lee Cooper, Serfontaine, Zac Posen a mnoho ďalších..

Spoločnosť INVISTA v spolupráci s poprednými svetovými módnymi návrhármi predstavila na prestížnom týždni módy Milano Moda Donna svoju úplne novú patentovanú technológiu spracovania denimu s XFIT LYCRA®. S prímesou vlákna XFIT LYCRA® sú džínsy nielen pohodlnejšie, ale navyše skvelo sadnú. O tom sa mohli presvedčiť návštevníci denimového štúdia, ktoré sa nachádzalo v tesnom susedstve hlavných prehliadkových mól a INVISTA v ňom predviedla pestrú zmes džínsových kreácií popredných módnych návrhárov a značiek, akými sú  napríklad Marithé + François Gribaud, Love Therapy by Elio Fiorucci, Lab Pal Zileri, Tim Van Steenbergen, Lee Cooper, Serfontaine, Zac Posen a mnoho ďalších..

Taliansko je pre prezentáciu prevratnej technológie spracovania džínsov s prímesou vlákna XFIT LYCRA® ako stvorená. Nielenže je Miláno mekkou módy a Milano Moda Donna patrí k najprestížnejším svetovým prehliadkam, ale navyše z celkovej produkcie džínsov v Európe tvorí plnú jednu tretinu talianskej značky.

Zac Posen, jeden z popredných návrhárov, ktorý navrhol oblečenie do denimovej kolekcie s XFIT LYCRA®, k vlastnostiam vlákna uviedol: „Život bez XFIT LYCRA® by bol príliš upätý. Vlákno je pružné skutočnej do všetkých strán. Vďaka tomu Vám džínsy dokonale sadnú – a navyše ste v nich štýloví a zvodní!“ Viac informácií na www.invista.com.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.