Pripravte sa na jar
Autor(ka) : Jana Markušová
Dátum a čas : 19.3.2007 00:00
Kategória : Krása
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Panasonic prichádza tento rok s viacerými jedinečnými novinkami, ktoré sú určené na osobnú starostlivosť pre ženy. Medzi ne patria aj dva produkty určené na riasy.

Panasonic prichádza tento rok s viacerými jedinečnými novinkami, ktoré sú určené na osobnú starostlivosť pre ženy. Medzi ne patria aj dva produkty určené na riasy.

Oči orámované krásnymi hustými mihalnicami sú snom každej ženy. Na trhu je v súčasnosti množstvo kvalitných špirál na riasy, ale niekedy to chce ešte niečo navyše. Panasonic prichádza s novinkou na našom trhu, kefkou na riasy EH 2351, ktorá oddelí každú riasu a vytvorí tak jemný vejár z rozčesaných rias. Riasy zlepené špirálou sú krásne oddelené a vďaka tepelnému teliesku v kefke aj zafixované. Kefka je napájaná jednou alkalickou batériou AA. Vrchná časť kefky je odnímateľná a dá sa preto pohodlne čistiť čistiacou kefkou, ktorá je súčasťou balenia. Kefku na riasy si môžete vybrať z dvoch farebných prevedení – modrej a ružovej.

Ďalším užitočným pomocníkom v starostlivosti o riasy sú klieštiky Panasonic EH 2331, pomocou ktorých krásne natočíte riasy od korienkov až po končeky. Tajomstvo dokonale tvarovaných rias je v jedinečnom dvojfázovom systéme. Vďaka dvom tepelným telieskam v podložkách sa riasy zafixujú a nádherne držia tvar. Dve podložky zároveň riasy natočia po celej dĺžke bez toho, aby ich poškodili. Klieštiky sú napájané dvomi alkalickými batériami AAA a môžete si ich vybrať v ružovej alebo v zelenej farbe.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.