Bepon
Autor(ka) : Jana Osuská
Dátum a čas : 19.12.2005 00:00
Kategória : Móda
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Spoločnosť Bepon sa v roku 2005 stala výhradným distribútorom značky MATEX v Slovenskej republike. Značka MATEX vo svojom širokom portfóliu produktov ponúka ponožky so špeciálnymi funkčnými vlastnosťami. Ponožky sa hodia nielen na letné športy, ako je tenis, či jogging, ale predovšetkým na zimné vyžitie.

Spoločnosť Bepon sa v roku 2005 stala výhradným distribútorom značky MATEX v Slovenskej republike. Značka MATEX vo svojom širokom portfóliu produktov ponúka ponožky so špeciálnymi funkčnými vlastnosťami. Ponožky sa hodia nielen na letné športy, ako je tenis, či jogging, ale predovšetkým na zimné vyžitie.

Značka MATEX, ktorú ponúka spoločnosť Bepon, je výnimočná tým, že produkty poskytujú dokonalý komfort nosenia všetkým vekovým kategóriám. Je to vďaka tomu, že sú pletené špeciálnym ergonomickým systémom.

Použitím špičkových technických vlákien dostali tieto ponožky vynikajúce funkčné a estetické vlastnosti. Vysokorozťažný mäkký elastomer v celej dĺžke zabezpečuje vynikajúcu pružnosť a pohodlnosť ponožiek, ktoré sú vhodné aj na bežné nosenie.

Zároveň sú tvarovo stále. Odvod vlhkosti a potu na vnútornej strane produktov MATEX je zabezpečený použitím špeciálneho vlákna - polypropylénu. Zvyšuje sa tým aj životnosť ponožiek.

Acrylik zabezpečuje termoizolačnú schopnosť, bavlna zvyšuje oterovzdornosť a pohodlie v chodidlovej časti. Vysoký štandard ponožiek značky MATEX je zabezpečený aj výplňou v oblasti päty, špičky a chodidla, teda v miestach najvyššieho zaťaženia.

Zosilnené zovretie členka zvyšuje stabilitu a rovnomerne rozkladá tlak. Tieto ponožky vydržia aj extrémne podmienky bez známok výrazného opotrebenia a uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Vzhľadom k obrovskej rozťažnosti sú výrobky vhodné aj pre veľmi vysoké priehlavky a pre silné chodidlá.

Portfólio produktov značky MATEX a ich využitie:

o  Outdoor
Extrémne teplé a pružné ponožky Arktik sú určené hlavne pre outdoorové použitie. Doporučujú sa na všetky zimné športy, turistiku, horolezectvo a na aktivity, kde je žiadané teplo na nohy.

o  Lyžovanie / Snowboard
Ponožky Carve sú určené na outdoorové použitie, najmä na snowboardovanie, či zjazdové lyžovanie. Podkolienky sú vhodné najmä na klasické a zjazdové lyžovanie. Sú určené na strednú záťaž.

o Profesionálne – extrémne lyžovanie / Snowboard
Ide o polovysoké ponožky Ski Profi vhodné k zjazdovému lyžovaniu a na snowboard. Sú určené na vysokú záťaž.

o Cyklistika
Ponožky Cyklo sú špeciálne navrhnuté pre aktívnu cyklistiku.

o Jogging / Beh
Ponožky Jogging sú určené pre ľahké outdoorové a halové športy, svojou špeciálnou úpravou sú vhodné hlavne na beh.

o Jogging / Korčuľovanie
Ponožky Aktiv treck je určená pre ľahké outdoorové a halové športy, svojou špeciálnou úpravou je vhodná hlavne na korčuľovanie.

o Wellness / Aerobik
Ponožka Aerobik je určená pre outdoorové aj indoorové použitie, svojimi špeciálnymi funkčnými vlastnosťami sú predurčené na všetky aeróbne športy – aerobik, spinning, fitness aj jogging.

o Tenis
Ponožky Tenis sú špeciálne navrhnuté na tento šport, majú zosilnenú nášlapnú časť.

Navštívte predajne spoločnosti Bepon a zvoľte si typ výrobkov značky MATEX presne pre Vás a pre Váš obľúbený šport. Vyskúšajte ako vynikajúco Vám výrobky značky MATEX padnú a aký vysoký štandard a komfort nosenia poskytujú.©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.