Victoria Beckhamová porodila tretieho syna
Autor(ka) : Zuzana Konečná
Dátum a čas : 22.2.2005 00:00
Kategória : Rodina
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Tretieho syna porodila manželka futbalistu Davida Beckhama a britská popová speváčka Victoria Beckhamová. Dieťa dostalo meno Cruz.

Tretieho syna porodila manželka futbalistu Davida Beckhama a britská popová speváčka Victoria Beckhamová. Dieťa dostalo meno Cruz.
    
Ako oznámil jej hovorca, tretie dieťa prominentného páru prišlo na svet týždeň pred termínom cisárskym rezom v jednej z nemocníc v Madride, kde David v súčasnosti hrá futbal. Victoria a David majú okrem novorodenca aj päťročného Brooklyna a dvojročného Romea.
    
Vzťah britských celebrít sa dostal pod drobnohľad bulvárnych médií po tom, ako jeden z takýchto denníkov zverejnil, že David mal vzťah so svojou osobnou asistentkou Rebeccou Loosovou. Stredopoliar Realu Madrid to však poprel ako absurdné.
    
David prestúpil do Realu v roku 2003 z Manchestru United a stal sa jedným z najlepšie platených hráčov sveta. Jeho manželka dlho odmietala presťahovať sa do Španielska, pretože chcela pokračovať vo svojej sólovej speváckej kariére. Neskôr si to však rozmyslela. Na rozdiel od svojho manžela, ktorého na Pyrenejskom polostrove zbožňujú, sa obľube Španielov pre svoju namyslenosť neteší. Podľa španielskych bulvárnych médií sa rozhodla rodiť v španielskej metropole aj preto, aby si svoje renomé u domáceho obyvateľstva napravila.

Copyright©2004 TASR©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.