Cruise a Wattsová údajne Kidmanovej neschvaľujú vzťah s Bingom
Autor(ka) : Miriam Kuhlová
Dátum a čas : 11.1.2005 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...

Najnovší vzťah austrálskej herečky Nicole Kidmanovej s americkým multimilionárom a producentom Stevom Bingom údajne neschvaľuje nielen jej bývalý manžel Tom Cruise, ale aj jej najlepšia priateľka - herečka Naomi Wattsová. Informovala o tom dnes webová stránka imdb.com.

Najnovší vzťah austrálskej herečky Nicole Kidmanovej s americkým multimilionárom a producentom Stevom Bingom údajne neschvaľuje nielen jej bývalý manžel Tom Cruise, ale aj jej najlepšia priateľka  - herečka Naomi Wattsová. Informovala o tom dnes webová stránka imdb.com.
    
Kidmanová začala s filmovým producentom chodiť v novembri minulého roka, aj napriek jeho negatívnej reputácii. Bing sa môže pochváliť dlhým zoznamom expriateliek a aférou s britskou modelkou a herečkou Elizabeth Hurleyovou. Tá ho označila za otca svojho syna Damiana, Bing sa však k nemu nechcel prihlásiť a pred svetom modelku ponížil, keď vyhlásil, že mala okrem neho viac milencov a preto každý z nich môže byť potenciálnym otcom. Testy DNA však preukázali, že Damianovým biologickým otcom je Bing.

Copyright©2004 TASR©2016 Fornet. Všetky práva vyhradené.