Koniec bolestivému trápeniu - Prichádza Hilterapia®
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 28.9.2015 00:00
Kategória : Zdravie
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Ak patríte k početnej skupine ľudí, ktorí trpia chronickými bolesťami svalstva, šliach, či kĺbov, určite viete, ako nás bolesť dokáže nepríjemne paralyzovať. Bolesť samotná je určite nepríjemnou záležitosťou. Horšie sú však jej následky – dopad na psychický stav, celkové oslabenie organizmu a v konečnom dôsledku zhoršená kvalita života. Keď vás bolesť obmedzuje už aj v bežných činnostiach, je najvyšší čas dať jej zbohom. S neurologičkou, MUDr. Beatou Váhovou z kliniky celostnej medicíny Medante, sme sme sa rozprávali o laserovom ošetrení- Hilterapii®, ktorá, ako sa zdá konečne prináša nádej na efektívne odstránenie chronických bolestí.

Ak patríte k početnej skupine ľudí, ktorí trpia chronickými bolesťami svalstva, šliach, či kĺbov, určite viete, ako nás bolesť dokáže nepríjemne paralyzovať. Bolesť samotná je určite nepríjemnou záležitosťou. Horšie sú však jej následky – dopad na psychický stav, celkové oslabenie organizmu a v konečnom dôsledku zhoršená kvalita života. Keď vás bolesť obmedzuje už aj v bežných činnostiach, je najvyšší čas dať jej zbohom. S neurologičkou, MUDr. Beatou Váhovou z kliniky celostnej medicíny Medante, sme sme sa rozprávali o laserovom ošetrení- Hilterapii®, ktorá, ako sa zdá konečne prináša nádej na efektívne odstránenie chronických bolestí.

 

Čo je Hilterapia®?

Podstatou Hilterapie® je vysoká intenzita laserového žiarenia HILT, ktoré preniká hlboko do svalových a kostrových tkanív bez toho, aby poškodila povrchovú vrstvu kože. Aktivuje sériu biologických signálov, ktoré podporujú uzdravujúce a regeneračné procesy v tkanivách. Zaručuje odstránenie zápalov vnútorných tkanív, ktoré zároveň posilňuje a stimuluje. Aktivuje lymfatické odvodnenie a mikrocirkuláciu. „Hilterapia® dnes predstavuje najaktuálnejšie riešenie, úzko späté s ohromujúcimi inováciami vo vedeckom svete v liečbe a vyliečení bolestivých patológií spojených napríklad so šľachami, svalmi a väzmi“, vysvetľuje MUDr. Beata Váhová. Terapia poskytuje okamžité riešenie, ktoré je efektívne a má dlhotrvajúci účinok, pre plnohodnotný a kvalitný život.

 

Pre koho je vhodná?

Hilterapia® je efektívna v odstraňovaní bolestivých symptómov a problémov v kĺbovej mobilite, umožňujúc okamžité začatie rehabilitačného programu, poskytujúc tak okamžitú úľavu pre pacienta. „Táto terapia je určená na liečbu najhlbších ochorení svalovo-kostrového aparátu. Je preto ideálna na zvládnutie artrózy a všetkých bolestivých zápalových ochorení, ktoré postihujú kolená, ramená, boky, členky, chrbticu, lakte a ruky,“ upresňuje MUDr. Váhová. Využíva sa aj pri rehabilitačných terapiách pri zotavovaní sa zo zranení šliach, tendonitídy, vykĺbenín, burzitídy a iných traumatických problémov.

 

hlavné indikácie

 

         Osteoartritída a degeneratívne procesy

         Burzitída, synovitída, kapsulitída, tenisový lakeť

         Tendonitída a tenosynovitída

         Edém a traumy z vyvrtnutia

         Post traumatické patológie spôsobené aj z neprimeranej námahy

         Adduktorový syndróm, tibio

tarzálne vytknutia, poškodenia chrupavky kolena, športové traumy

 

www.medante.com

 

 

 ©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.