Pripravte svojho partnera na zvládnutie adrenalínu s pánskymi antiperspirantmi Rexona
Autor(ka) : Lenka
Dátum a čas : 11.12.2014 00:00
Kategória : Tipy, triky
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Zima sa nezadržateľne blíži a nech už je váš partner vášnivým milovníkom zimných športov alebo je ozajstným elegánom, myslite na to, aby mal po ruke ten správny antiperspirant. Pánske antiperspiranty z radu Rexona Adrenaline a Rexona Fresh vášho partnera rozhodne nesklamú v žiadnej situácii. Nechajte ho vyskúšať účinky špeciálnej technológie Motionsense™ pre dlhotrvajúci pocit sviežosti v podpazuší v originálnom dizajne.

Zima sa nezadržateľne blíži a nech už je váš partner vášnivým milovníkom zimných športov alebo je ozajstným elegánom, myslite na to, aby mal po ruke ten správny antiperspirant. Pánske antiperspiranty z radu Rexona Adrenaline a Rexona Fresh vášho partnera rozhodne nesklamú v žiadnej situácii. Nechajte ho vyskúšať účinky špeciálnej technológie Motionsense™ pre dlhotrvajúci pocit sviežosti v podpazuší v originálnom dizajne.

Zimné športy jedine s radom Rexona Adrenaline

Kým niektoré z nás môžu zimné mesiace desiť, páni sa neraz tešia na prvý sneh, kedy budú môcť vytiahnuť nové lyže či snowboard, s prvými mrazmi vyjdú na ľad s hokejkou alebo si pôjdu zabežkovat v čerstvej stope. Každý zimný šport je tak trochu adrenalín a nielen na vrchole svahu je potrebná istota, ktorá dodá odvahu a sebavedomie. S pánskymi antiperspirantmi Rexona tento pocit páni zažijú. Dodajte svojmu partnerovi guráž nielen pri športe, ale aj v priebehu pracovného týždňa s antiperspirantom Rexona Sport Defence, ktorý poskytuje ochranu pred potením a dlhotrvajúci pocit sviežosti až po dobu 48 hodín. Vyhľadáva váš partner extrémne situácie? Vždy by mal myslieť aj na účinný antiperspirant. Antiperspirant Rexona Adventure ho podporí aj v tých najnáročnejších momentoch. Oba antiperspiranty prichádzajú s technológiou Motionsense™, ktorá vďaka špeciálnym mikrokapsulkám aktivovaným pohybom zaistí dokonalú sviežosť. Doprajte vášmu partnerovi, aby si vychutnal adrenalínové zážitky s pánskymi antiperspirantmi Rexona s netradičným dizajnom.


Byť cool v každej situácii s antiperspirantom radu Rexona Fresh

Dnes je cool byť nielen extrémnym športovcom, ale aj elegánom, ktorý je v každej situácii v pohode. Sezóna plná večierkov je v plnom prúde, plesová sezóna čoskoro začne a vy už teraz máte vybrané šaty i správny antiperspirant, aby ste boli hviezdou večera. Váš partner však nie je príliš nadšený zo sál bez klimatizácie a nelichotivých škvŕn potu, ktoré jeho dokonalosť trochu narúšajú. Kúpte mu antiperspirant Rexona Xtra Cool, ktorý je obohatený o technológiu Motionsense™, vďaka ktorej si v každej situácii zachová nielen chladnú hlavu, ale predovšetkým dlhotrvajúci pocit sviežosti vďaka špeciálnym mikrokapsulkám. Navyše má príjemnú mentolovú vôňu. Vy tak budete mať v spoločnosti najviac cool muža zo všetkých.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.