Voľne stojace mikrovlnné rúry Hotpoint
Autor(ka) : Peter
Dátum a čas : 29.10.2014 00:00
Kategória : Koktail
WWW.LADY.SK Stránky pre modernú ženu venované móde,kráse zdraviu ...
Komu (email) :
Od (email) :
Od (meno) :
  

Prémiová značka Hotpoint rozširuje svoju ponuku domácich spotrebičov a prvýkrát na Slovensku uvádza na trh voľne stojace mikrovlnné rúry. Luxusný dizajn vo farbe nerez alebo čierna v kombinácii s čiernym sklom a atypickým otočným programátorom vychádza zo vzhľadu zabudovateľných multifunkčných rúr Hotpoint radu Luce.

Prémiová značka Hotpoint rozširuje svoju ponuku domácich spotrebičov a prvýkrát na Slovensku  uvádza na trh voľne stojace mikrovlnné rúry. Luxusný dizajn vo farbe nerez alebo čierna v kombinácii s čiernym sklom a atypickým otočným programátorom vychádza zo vzhľadu zabudovateľných multifunkčných rúr Hotpoint radu Luce. Nové voľne stojace mikrovlnky tak perfektne doplnia vstavané spotrebiče, bez toho aby narušili celkový vzhľad kuchyne. S kapacitou 20, 23 a 28 litrov ponúkajú širokú škálu programov a príslušenstva - od mikrovlnného ohrevu a grilu po horúci vzduch, od mriežky na gril po crisp tanier a parnú nádobu pre zdravé varenie v pare. Oživte si svoju kuchyňu alebo využite ako pekný vianočný darček.

Výhody mikrovlnnej a klasickej teplovzdušnej rúry spája najvyšší ponúkaný model MWHA 2824 B v čiernom prevedení (alebo MWHA 2824 X v nerez farbe). S kapacitou 28 litrov a otočným tanierom s priemerom 31,5 cm disponuje okrem mikrovĺn tiež grilom, funkciou Crisp pre rýchle zapekanie, horúcim vzduchom a možnosťou zdravého varenia v pare. V jednom spotrebiči je tak možné zohriať jedlo, grilovať mäso, uvariť zeleninu alebo prípadne upiecť koláč.

Pomocou dizajnového otočného programátora a elektronických tlačidiel vyberiete z piatich úrovní výkonu alebo jeden z desiatich automatických programov (Pizza, Mäso, Zemiaky, Cestoviny, Zelenina, Ryby, Nápoje/Káva, Popcorn, Koláč, Kurča). Inteligentná funkcia Rozmrazovanie umožňuje jednoducho nastaviť dĺžku podľa času alebo hmotnosti zmrazených potravín. Mikrovlnná rúra zvládne tiež viac fázové varenie. Nastaviť tak môžete 2 kroky naraz - napríklad Rozmrazovanie na 5 minút a následný Mikrovlnný ohrev na 7 minút.

 Podrobný digitálny displej ukazuje prebiehajúci program, zostávajúci čas a použitú teplotu. S rúrou je dodávaná plná súprava príslušenstva, ktorá obsahuje mriežku na gril, crisp tanier a parnú nádobu. Tá sa skladá z nerezovej misy a pokrievky a spodné plastové nádoby. Vďaka použitej nehrdzavejúcej ocele mikrovlny zohrejú len vodu v plastovej nádobe naspodku a jedlá sú potom varené skutočne len parou.©2001 Fornet. Všetky práva vyhradené.